Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

(Nie)Legalnosc nadawania TV w sieci (?)

Czyli o wszystkim i o niczym.
anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Qaz nie jest wlascicielem goodcast a robi restream a pozatym juz raz goodcast.tv mialo problem z prawem I o ile sie nie myle dlatego qaz nie jest juz wlascicielem

anonim
Początkujący
Posts: 107
Joined: 2013-12-30, 19:27

Post by anonim »

no wlasnie mowie o samym fakcie restreamu. restreamujac z weeba nic nikomu nie grozi? wspomniano przeciez ze sam fakt umieszczania na strone to juz mniejszy klopot

anonim
Bywalec
Posts: 275
Joined: 2013-06-09, 22:06
Contact:

Post by anonim »

Zrób test :) załóż stronę i daj tam stream MMA w full hd 3d. Rozreklamuj go tak zebys mial 10k widzow to polsat napewno sie dobierze ;D

anonim
Posts: 9
Joined: 2014-01-18, 07:40

Post by anonim »

5. Samo wykpupienie serwera za granicą nic nie daje. Wykupujesz je na swoje dane (adres zamieszkania w PL - obowiązuje prawo z PL) dlatego ważne jest aby założyć firmę poza jurysdykcją PL... wiadomo - wtedy obowiązuje prawo danego państwa. (jak cypr = weeb) Oczywiście warto mieć kilka tysięcy na dobrego prawnika jak coś będzie się działo.

dokładnie tak,jak się chce kogoś dorwać,to prędzej czy póżniej wpadnie

anonim
Początkujący
Posts: 107
Joined: 2013-12-30, 19:27

Post by anonim »

a to w to nie watpie ;D nie planuje zbyt duzej inicjatywy bo chwilowo i tak budzet mi na to nie pozwala, mam inne wydatki. nie mniej zainteresowany jestem tematem od jakiegos czasu i chcialbym to traktowac jako hobby do ktorego nie musialbym zbyt duzo dokladac. gdybym chcial miec kilak tysiecy widzow to musialbym kilka klockow na poczatek wpompowac w to, a robiac stronke i kopiujac streamy od wszystkich tak jak 80% tego typu skryptow, nie zdobede zadnego zainteresowania, co wiecej nie daloby mi to zadnej satysfakcji. Milo by bylo poznac zasade funkcjonowania jednej z najbardziej popularnych tego typu stron czyli gc.tv, stad zwracam sie z prosba do qaz123 czy jest mozliwosc zebys przyblizyl troche temat jak to wyglada mniej wiecej?

anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

Małe sprostowane:

Code: Select all

Weeb.TV:
Operatorem Portalu jest spółka Fasunshi Limited z siedzibą w Hong Kong
Domena zabunkrowana w Waszyngtonie
Serwery: OVH (Francja) + LeaseWeb (Holandia)

GoodCast - stream serwer w Belize

anonim
Bywalec
Posts: 275
Joined: 2013-06-09, 22:06
Contact:

Post by anonim »

heklind wrote:a to w to nie watpie ;D nie planuje zbyt duzej inicjatywy bo chwilowo i tak budzet mi na to nie pozwala, mam inne wydatki. nie mniej zainteresowany jestem tematem od jakiegos czasu i chcialbym to traktowac jako hobby do ktorego nie musialbym zbyt duzo dokladac. gdybym chcial miec kilak tysiecy widzow to musialbym kilka klockow na poczatek wpompowac w to, a robiac stronke i kopiujac streamy od wszystkich tak jak 80% tego typu skryptow, nie zdobede zadnego zainteresowania, co wiecej nie daloby mi to zadnej satysfakcji. Milo by bylo poznac zasade funkcjonowania jednej z najbardziej popularnych tego typu stron czyli gc.tv, stad zwracam sie z prosba do qaz123 czy jest mozliwosc zebys przyblizyl troche temat jak to wyglada mniej wiecej?


Strona typu goodcast.tv:
1. Serwerek.
2. Reklamki (po to ta strona jest zeby zarabiac).
3. Wstawiasz znalezione emblemy (tutaj jest twoja praca).
4. Dodajesz do nich reklamy.
5. Im wiecej masz znalezionych emblemow/kanalow/odwiedzajacych/wyswietlen reklam tym wiecej zarabiasz.
6. Modlitwa - bardzo wazne! - aby nie miec problemow z prawem.

Tyle.

anonim
Początkujący
Posts: 107
Joined: 2013-12-30, 19:27

Post by anonim »

macza wrote:
heklind wrote:a to w to nie watpie ;D nie planuje zbyt duzej inicjatywy bo chwilowo i tak budzet mi na to nie pozwala, mam inne wydatki. nie mniej zainteresowany jestem tematem od jakiegos czasu i chcialbym to traktowac jako hobby do ktorego nie musialbym zbyt duzo dokladac. gdybym chcial miec kilak tysiecy widzow to musialbym kilka klockow na poczatek wpompowac w to, a robiac stronke i kopiujac streamy od wszystkich tak jak 80% tego typu skryptow, nie zdobede zadnego zainteresowania, co wiecej nie daloby mi to zadnej satysfakcji. Milo by bylo poznac zasade funkcjonowania jednej z najbardziej popularnych tego typu stron czyli gc.tv, stad zwracam sie z prosba do qaz123 czy jest mozliwosc zebys przyblizyl troche temat jak to wyglada mniej wiecej?


Strona typu goodcast.tv:
1. Serwerek.
2. Reklamki (po to ta strona jest zeby zarabiac).
3. Wstawiasz znalezione emblemy (tutaj jest twoja praca).
4. Dodajesz do nich reklamy.
5. Im wiecej masz znalezionych emblemow/kanalow/odwiedzajacych/wyswietlen reklam tym wiecej zarabiasz.
6. Modlitwa - bardzo wazne! - aby nie miec problemow z prawem.

Tyle.


Ale qaz123 streamuje sam na te serwery tu jest szkopul

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Wczesniej nie streamowal na wlasne a na zewnetrzne bo teraz tak zrobil aby kontrolowac ruch kanalow

anonim
Początkujący
Posts: 107
Joined: 2013-12-30, 19:27

Post by anonim »

Miszczu wrote:Wczesniej nie streamowal na wlasne a na zewnetrzne bo teraz tak zrobil aby kontrolowac ruch kanalow


ja nie mam zamiaru na wlasny streamowac tylko np na castok.com.

zrobil tak czyli mu sie udalo :p

[ Dodano: 2014-01-20, 21:38 ]
macza wrote:
3. Wstawiasz znalezione emblemy (tutaj jest twoja praca).
4. Dodajesz do nich reklamy.


hm a jak mozna dodac reklame do emblema?

anonim
Bywalec
Posts: 275
Joined: 2013-06-09, 22:06
Contact:

Post by anonim »

heklind wrote:
Miszczu wrote:Wczesniej nie streamowal na wlasne a na zewnetrzne bo teraz tak zrobil aby kontrolowac ruch kanalow


ja nie mam zamiaru na wlasny streamowac tylko np na castok.com.

zrobil tak czyli mu sie udalo :p

[ Dodano: 2014-01-20, 21:38 ]
macza wrote:
3. Wstawiasz znalezione emblemy (tutaj jest twoja praca).
4. Dodajesz do nich reklamy.


hm a jak mozna dodac reklame do emblema?


Normalnie... masz kod <iframe> czy <emb> wstawiasz go w kod stony przykyrwasz divem z reklama.

Post Reply