Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

weeb i inne wycieki z forum

Czyli o wszystkim i o niczym.
anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

Cytat: "To są streamingi online z internety tzw. tv online ze stron www stale aktualizowane kanały, jednak żeby zdobyć taki adres źródła transmitowanego trzeba posiadać konto premium np. na goldvod.pl"

:roll:

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

I Jarek widzisz autorzy list sie wkurzaja bo ktos kradnie ich prace i podpisuje sie pod tym wiec nie wiem czemu nadal uwazasz ze listy powinny byc publicznie udostepniane. Wiem ze uwazasz ze forum moze na tym ucierpiec ale bardziej ucierpi jak znikną osoby od robienia list i szukania kanałów. Myślę że lepiej jest aby zrobic tak jak wszyscy mowia i ukrócic to.

anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2013-07-18, 19:35

Post by anonim »

Ja uważam osobiście że listy kanałów powinno się robić samemu, jest poradnik, jest wzór, troszkę czasu tylko poświęcić. Gotowe listy i tak będą wychodzić po za forum, przykład z DW gdzie jeszcze potrafią podpisać się pod listą nie zwracając uwagę co jest na samym dole w edytowanej liście. To jest tylko moje zdanie.

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »

Co się dziwicie, gimnazjaliści lubią się dowartościować nie podając źródła, ani autorów. Też kiedyś napisałem spolszczenie do pewnego programu, parę dni później poleciał na darkwarez, oczywiście podpisany przez "autora". Niestety. biedak nie wiedział jak całkowicie zmienić tagi w plikach exe. Dobrym pomysłem jest zamknięte forum, ale jak dobrze zrobić selekcję? Bo dużo jest biernych i nieszkodliwych czytelników którzy mogą utracić dostęp do linków.

anonim
Bywalec
Posts: 237
Joined: 2013-07-03, 17:02

Post by anonim »

Jestem za ukróceniem tego, sam wiem ile zajmuje zrobienie listy (do Wondershare Player nawet 3h!) Naprawdę osoba która zrobiła listę jest potem zawiedziona że poświęciła tyle pracy aby ktoś to potem perfidnie ukradł.
Last edited by anonim on 2014-01-12, 23:29, edited 1 time in total.

anonim
Początkujący
Posts: 11
Joined: 2013-12-28, 22:44

Post by anonim »

Różne ograniczenia mogą mogą zniechęcić osoby, które chcą wnieść do tego forum. Sam znalazłem się na tym forum dzięki przewalce na torrenta, staram się nie być bierny, nie być pijawą, coś (lista) próbowałem zrobić (jak wyszło tak wyszło, ale się staram) zacząłem tłumaczyć SimpleTV ale z braku czasu stanąłem na 80%, miałem wrzuca po dokończeniu ale ktoś uprzedził mnie wrzucając już przetłumaczony plik.
Przewałek na 99% nie da się uniknąć, powirzając jakąś tajemnice w gronie 3 osób 2 mogą wyjawić ją,a tu przy ponad 400, hmm

anonim
Bywalec
Posts: 237
Joined: 2013-07-03, 17:02

Post by anonim »

Btw.raptor123 Mogles zrobic to spolszczenie (obecne nie ma polskich znakow)

anonim
Początkujący
Posts: 11
Joined: 2013-12-28, 22:44

Post by anonim »

Nie wiem jaki masz plik, ale przed chwilą sprawdzałem i są polskie znaki i w pliku jak i w programie

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-01-07, 15:37

Post by anonim »

Znam typa z forum torrent ,przewala co popadnie co w rączki wpadnie.

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »

Akurat torrent uważam, że jest dosyć mało szkodliwy w porównaniu do takich forów "gimbusowych". Gdzie ktoś rzuci hasło: "Cześć jestem Stachu i pokaże wam jak być fajnym i oglądać kanały premium za free. No i najlepiej żeby każdy plusa postawił czy tam piwo bo się narobiłem i działa."

anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-01-06, 17:59

Post by anonim »

Nie robiłem tutaj dużo tylko parę kanałów zaktualizowałem ... Zrobiłem własną listę tego co mi było potrzebne i dodałem to na forum , może i mod czy tam admin się przyczepił że powielam listy które już są , ale to nie do końca prawda bo lista którą dodawałem była tylko taka jedna i robiona pode mnie ... Teraz już nie robię aktualizacji bo widzę co się dzieje , chce człowiek coś dla forum zrobić ale co chwila są wycieki i sam osobiście widziałem swoją listę na paru forach warezowych , ktoś się zabawił i skopiował nawet opis typu Goodcast plus inne aktualizacja.... Teraz dodaje filmy Online na forum i też widzę że są kopiowane i przenoszone na warez ...

anonim
Posts: 9
Joined: 2014-01-18, 07:40

Post by anonim »

Najśmieszniejsze jest to że to nie juur zapieprzył od was liste tylko nie jaki miszczu
który dodał ją 4 stycznia 2013 na forum Ti
Image
natomiast juur dodał ją na warezie dopiero
7 stycznia 2013 na dw
Image

więc wniosek prosty kradnie ją pierwszy nie jaki miszczu potem kolejni ją rozsyłają po innych forach :D

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Nie miszczu tylko lista jest moja jakbys zauwazyl a poprostu nie zmieniona nazwa chociaz ta osoba nie usunela mojego podpisu

anonim
Posts: 9
Joined: 2014-01-18, 07:40

Post by anonim »

Nie wiem czy to Ty jednak firmuje się Twoim nickiem miszczu lub miki666643 lub MiKi i to on pierwszy ją udostępnił w sieci na forach a nie jakiś juur

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

On juz ma bana miki

A ja nie udostepniam!

Locked