Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

weeb i inne wycieki z forum

Czyli o wszystkim i o niczym.
anonim
Bywalec
Posts: 203
Joined: 2013-06-05, 16:12
Location: Zielona Góra

Post by anonim »

qaz123 wrote:Może wogóle nie będziemy publikować list.

Nie o to chodzi. Ważne by użytkownik, który stworzył coś dla forum miał większą kontrolę nad tym kto to dostaje.

anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

Wystarczyłoby spojrzeć na daty Image a użytkownicy DW też ślepo komentują to zjawisko...

anonim
Początkujący
Posts: 167
Joined: 2013-05-17, 10:08

Post by anonim »

Podpisuje się pod postem error_404 ,jest problem z wyciekami i czekam na propozycje Administracji.

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »

mironek, jak na razie znacznik Code, w którym umieszcza się np linki zostało ukryte tylko dla zarejestrowanych.

anonim
Posts: 2
Joined: 2014-01-08, 21:17

Post by anonim »

A może zamknięta rejestracja, albo tylko przez zaproszenia ?

anonim
Posts: 4
Joined: 2013-12-28, 20:39

Post by anonim »

Jedna podstawowa rzecz ... chcę zwrócić uwagę że tworząc jakiekolwiek restrykcje karzecie najbardziej uczciwych ludzi którzy tu zaglądają ... a włączając limity postów będziecie zasypywani bezsensownymi postami bo każdy będzie chciał przekroczyć limia a z forum się zrobi śmieciowisko ... myślę że jakiekolwiek decyzje powinny być dosyć mocno przemyślane

anonim
Początkujący
Posts: 11
Joined: 2013-12-28, 19:05

Post by anonim »

Według mnie ograniczenia to dobry pomysł.

1. Fajna sprawa to limit słów przy pisaniu posta, musi być przykładowo więcej niż 5 słów, aby dało się go wysłać. To ominie posty typu "dzięki", a jednocześnie zniechęci leniwców.

2. Dostęp do list - powyżej iluś tam napisanych postów.

3. Jak już ktoś wcześniej pisał temat off topic nie powinien naliczać postów.

na razie tyle :)

anonim
Posts: 2
Joined: 2014-01-08, 21:17

Post by anonim »

@up,
Licznik postów, który blokuje dostęp do listy kanałów moim zadaniem nic nie da.
Dana osoba nabije posty; pobierze listę, a następnie ją gdzieś przerzuci.

Jeżeli rejestracja byłaby zamknięta(ew. zaproszenia) dostęp do forum miałby tylko "zaufane" osoby i łatwo można by zbanować osobę, która ew. przerzuci gdzieś w internety daną listę.

Można zrobić jeszcze inaczej. Dodać RANGĘ, która ma dostęp do działu z listą kanałów i do tej grupy dodawać "zaufane" osoby.

anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2014-01-06, 22:17

Post by anonim »

to jest jak z internalami na torentach, zawsze kradli i beda kradli, zamknieta rejestracja na zaproszenie i mniejszy problem z wykryciem ewentualnego przewalacza

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2014-01-08, 23:31

Post by anonim »

SpoonMan wrote:Jedna podstawowa rzecz ... chcę zwrócić uwagę że tworząc jakiekolwiek restrykcje karzecie najbardziej uczciwych ludzi którzy tu zaglądają ... a włączając limity postów będziecie zasypywani bezsensownymi postami bo każdy będzie chciał przekroczyć limia a z forum się zrobi śmieciowisko ... myślę że jakiekolwiek decyzje powinny być dosyć mocno przemyślane


Witam,

Zgadzam się z Tobą w 100%,

Przeczytałem całe 13 stron komentarzy z tego warez coś tam forum, wg mnie, większość użytkowników to wiek w okolicach 16 lat. Około 5 osób (+/-) ogarnia temat a następnie pisze: ”mam problem – nie działa”.
Tak mi się wydaje, że temat ”umrze śmiercią naturalną”.

PS.:
Forum Stream Recorder uważam za najlepszą sprawę jaką udało mi się znaleźć, również jak jeden z user-ów mam prace poza domem i jedynie na co jestem skazany w wolnym czasie to Net a w TV to tylko BBC, CNN, oczywiście nie w języku ojczystym.
To co mam w tej chwili (dzięki Wam) to najzwyczajniej rewelacja!

Dziękuję i mam nadzieję, że nie zablokujecie/zaszyfrujecie …..

Pozdrawiam

anonim
Posts: 4
Joined: 2013-12-17, 19:40

Post by anonim »

czy nie wydaje sie wam,ze probujecie walczyc z wiatrakami?
niewzne jak sie bedziecie "zabezpieczac" i tak beda wycieki,a(jak to juz zauwazyl poprzednik)ucierpa na tym tylko normalni,bogu ducha winni forumowicze/uzytkownicy STREAM RECORDERA.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Lepiej walczyc z wiatrakami niz zeby wszystko potem zniknelo

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Panowie mam juz rozwiazanie zeby nieporzadane osoby nie mogly uzywac list waszych uzyjecie serwisu wklej.to tam mozecie dac haslo i wtedy lista jest zakodowana i bez hasla nikt nic nie zobaczy

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2013-09-01, 08:14

Post by anonim »

Jak widać temat poszedł w eter ostro
Image

Zródło : http://wklej.to/XhSSl

Żałosne że cymbał nie potrafił nawet edytować plików exe o czym swiadczy jego wpis

Code: Select all

Lista programów na dzień 04/01/2014r. -  nie będzie już aktualizacji w tej formie. Teraz wszystko będzie w 1 SimpleTV. Po niżej.

anonim
Początkujący
Posts: 136
Joined: 2013-06-16, 15:17
Location: 3-miasto

Post by anonim »

piachu, mnie już to lotto na szczęście skończyłem ze swoimi aktualizacjami niech zmienią adresy będzie spokój :lol:

Locked