Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Czy wybrany pakiet internetu wystarczy ?

Czyli o wszystkim i o niczym.
Post Reply
anonim
Posts: 6
Joined: 2014-07-25, 13:30

Czy wybrany pakiet internetu wystarczy ?

Post by anonim »

Mam telefon w Orange i w poniedziałek jadę na wakacje, chce kupić 6 GB internetu i korzystać z neta na laptopie (WI-FI). Chodzi o to że jestem fanem żużla więc stąd pojawia się pytanie
w czasie mojego wyjazdu odbędzie się 1 GP czyli ok.3 h i 3 mecze ligowe każdy ok. 2 h razem wychodzi 9 h. Pytanie jest takie czy 6 GB starczy mi na zobaczenie tych 9 h na średniej jakości streamie lub posłuchaniu meczy w radiu internetowym ? Z góry dziękuje za odpowiedź.

------------
Pozostała aktywność będzie polegała jedynie na ewentualnym sprawdzeniu FB czy poczytaniu sportowychfaktów.

anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

Na pewno nie wystarczy. Srednia jakosc transmisji to +/- 100/200 kb/s . Przelicz sobie ;-)

anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

Na radio spokojnie wystarczy, jednak nie jestem pewien co do oglądania TV na kompie... Czy korzystasz z oferty na kartę? Jeśli tak to pewnie chcesz kupić pakiet 6 za 6. Wiem jakie Orange miało rok temu problemy z realizacją tego pakietu. Słaba prędkość, zamrażanie transmisji to tylko niektóre problemy, które występowały. Radziłbym na początek wziąć ten pakiet na próbę i sprawdzić czy się coś polepszyło.

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »

thegoodoldtimes, wydaje mi się że średnia wartość bitrate "telewizji online" jest znacznie wyższa.

anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

jarek, Absolutne minimum w stylu 240p/360p to tak jak podalem mniej wiecej.

anonim
Posts: 6
Joined: 2014-07-25, 13:30

Post by anonim »

Czyli w radiu moge spokojnie słuchać ? Dziękuję bardzo za pomoc.

Post Reply