Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Przeniesione z działu RTMPDump ...watek Jukons

Czyli o wszystkim i o niczym.
Post Reply
anonim
Początkujący
Posts: 19
Joined: 2014-01-29, 13:50

Przeniesione z działu RTMPDump ...watek Jukons

Post by anonim »

a tak nawiasem jak jest to takie proste dlaczego nikt do tej pory tematu nie rozkminiał a padały różne pytania...
nie chcę bić piany ale wydaje się że pomoc na forum nie leży co poniektórym

No ale czego Ty sie spodziewałeś? Właściwie to forum powinno byc ukryte i zarezerwowane dla 'ekipy' nadającej TV poprzez swoje strony, no bo przecież to nie jest forum dla ogółu. NIkt z ekipy nie będzie rozwiązywał problemów innych, poniewaz nie beda podcinali gałęzi na której siedzą. Gdy napiszesz coś nie na rączkę dla ekipy lub zapodasz streamy które ekipie nie pasują to post jest usuwany a gdy sie będziesz rzucał to zostaniesz zbanowany. Rada na to jest tylko jedna: NOWE NIEZALEŻNE OD RESTREAMUJĄCYCH FORUM.
Czy tu pisuje ktoś z odpowiednia wiedza aby taki projekt stworzyć? Nie wiem. Uważam że tego typu forum miałoby powodzenie w sieci.

p/s czasem nie próbowac pierdzielic że jest inaczej. Jarek zamiast pomagać ogółowi robi zabezpieczenia dla nadajacych. Gdzie sens, gdzie logika? :lol:



Miszczu wrote:A ty max to chyba dostaniesz za pisanie glupot i wylecisz z hukiem jak sie bedziesz tak zachowywac



wojtas36 wrote:
max wrote: Rada na to jest tylko jedna:


Mniej gadać, a więcej robić max :!: :!: :!:



Rocky wrote:@rudee: Nie wiem gdzie znalazłeś wzmiankę od autora o błędach, bo ja nic takiego nie widziałem. Nie wiem też dlaczego się tak unosisz. Doszedłeś sam do tego, że działa tylko wersja, której używasz. Poszedłem tym tropem i sprawdziłem czym konkretnie różni się od innych. Tak w zasadzie, rowziązanie problemu podał na początku reznor32, ale mało kto tutaj czyta całe wątki. SimpleTV domyślnie korzysta z RTMPDUMP od KSV, ale starszej wersji, obsługa Yukons pojawiła się w październiku.

@max: Dostałem zaproszenie do innego forum na PW, ale po obejrzeniu jego zawartości zrezygnowałem z przystąpienia. Znalazłem tam moją pracę, wrzuconą przez osobę, która mnie zaprosiła. Nie chodzi mi o to, że mam coś przeciwko wyciekowi na zewnątrz, inaczej bym w ogóle nic nie udostępniał, ale napisać skąd coś się wzięło nie jest takie trudne. Nawet widziałem swoją pracę na DarkWarezie, ale to nic dziwnego. Uśmiałem się czytając wątek, mieli podobne problemy jak na tym forum, tylko że nie miał im kto pomóc :-D .

Ja na tym forum niczego jeszcze złego nie doświadczyłem. Logiczne dla mnie jest, że nie okradasz kolegi, a tak należy się odnosić do współużytkowników tego forum. Mam jedynie trochę lekceważący stosunek do lewniwych osób, zadających pytania, na które padła odpowiedź wcześniej. Zdarza się, że nawet kilka postów wyżej.

Ludzie tu są różni, pijawek nie brakuje. Pytają się tylko co i gdzie, daj i zrób też się zdarza, sami nic nie wnosząc. Są jednak też tacy, którzy posiadają słabą wiedzę, a i tak starają się pomóc, na ile potrafią.



@rocky
ja również niczego złego tu nie doswiadczyłem ;-) Bardziej chodziło mi o łamanie zabezpieczeń w streamach np do Simple, bo ciagle wymyslaja nowe a na tym forum w jaki sposób je rozpracować sie nie dowiesz, no bo kto niby ma to rozwiązać? Nie po to restreamujący robią coraz to wymyślniejsze zabezpieczenia żeby podawać gotowe rozwiazanie innym z poza ekipy i kółko sie zamyka :lol:

Post Reply