Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Pytanie o stream z legalnych źródeł

Czyli o wszystkim i o niczym.
Post Reply
anonim
Posts: 6
Joined: 2014-11-06, 12:45

Pytanie o stream z legalnych źródeł

Post by anonim »

Witam, mam pytanko do kolegów z forum czy w ogóle można taka usługę legalnie wykupić od kogoś lub jakiejś firmy,czy są firmy które udostępniają taki stream tv ale nie typu e-screen.tv ale żeby to było legalnie ? .

anonim
Początkujący
Posts: 189
Joined: 2013-06-07, 06:16
Location: Olsztyn

Re: Pytanie o stream z legalnych źródeł

Post by anonim »

Jedyną firmę która znam to Netwizor sp. z o.o. która posiada stronę videostar.pl (dawniej netvi.tv). Jest to legalnie działająca firma zarejestrowana na terenie Polski. Część kanałów darmowych rozprowadzają w oparciu o art. 43. ust 1 ustawy o radiofonii i telewizji. Pozostałe kanały są udostępniane na podstawie umów z nadawcami telewizyjnymi.

anonim
Posts: 1
Joined: 2016-03-11, 00:08

Re: Pytanie o stream z legalnych źródeł

Post by anonim »

Z tego co słyszałem to takowe usługi oferują:
Orange Telewizja Tu i Tam
Multimedia
Tylko o tych dwóch słyszałem.

anonim
Bywalec
Posts: 275
Joined: 2013-06-09, 22:06
Contact:

Re: Pytanie o stream z legalnych źródeł

Post by anonim »

Play ma swoją telewizję też, na onecie też coś mają. Ceny kosmiczne, tz kilkanaście kanałów, bez jakiś super premium, czasami brakuje podstawowych jak Eurosporty itd, a ceny wahają się w okolicach 50zł/miesiąc.

Videostar i oferta 52 kanałow za 25zł, z których 10 jest dostępna cyfrowo i są otwarte, 10 zagranicznych, 10 mi nieznanych - nadających odgrzewane kotlety. Za 2,5zł oferta jest "dobra", za 10 razy tyle to :mrgreen:, a zapewne i tak 80% kanałów dostępna tylko na terytorium Polski.

Post Reply