Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

lte z plusa

Czyli o wszystkim i o niczym.
anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

Mylisz pojęcia: 30 Mbps = 30720 kbps = 3840 KB/s (tą wartość pokazuje przeglądarka)

anonim
Początkujący
Posts: 72
Joined: 2013-07-10, 12:50

Post by anonim »

ja nie mylę pojęć !!! po prostu nie rozumiesz :-(



30 Mbps = 30720 kbps = 3840 KB/s tak wiem !

napisałeś
a potem transfer jest ograniczany do 30 Mbps.
czyli jak ci obniżą pobieranie do 32KB/s to mieścisz się do 3840 KB/s ? teraz rozumiesz ?

czyli zapis do 30 Mbps może być 32KB/s !

anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

Hehe, tak, zgodnie z regulaminem :-) jednak taka sytuacja ma zazwyczaj skutek, gdy przekroczysz transfer na innej technologii niż LTE, więc najlepiej mieć wymuszone w modemie łączenie się przez LTE!

anonim
Początkujący
Posts: 72
Joined: 2013-07-10, 12:50

Post by anonim »

no niestety nie masz racji mam to na LTE :-(

anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

W takim razie musiałeś zużyć transfer na innej technologii albo jesteś na innej promocji. Możliwe też, że zużyłeś dużo więcej niż miałeś określone i wtedy niby blokują. Słyszałem, że telefon do BOK pomaga.

anonim
Początkujący
Posts: 112
Joined: 2014-03-02, 18:02

Post by anonim »

AndrzejZbity wrote:Ja korzystam z Aero². Co prawda limit prędkości to 512 kbps, no ale jest za darmo ;-)

Co do Twoich pytań:
1. Prawda jest taka, że to Play posiada największy zasięg w kraju, ponieważ oprócz własnego posiada dostęp do wszystkich polskich sieci. Jednak Plus jest na pierwszym miejscu pod względem stawiania własnego sprzętu.
2. Tyle danych możesz przesłać w określonym przedziale czasowym.
3. W zależności czy chodzi o kartę, czy o abonament. W przypadku abonamentu dane rozliczasz miesięcznie.
4. Jeśli chodzi o prędkość to jest dużo czynników, które ją warunkują: technologia, odległość od stacji, obciążenie... Tego nie idzie określić, musisz sam sprawdzić. W każdym razie po przekroczeniu limitu transfer spadnie do 32 kbps, na których już praktycznie nic nie obejrzysz.
5. Mój wujek stale korzysta z kart kupowanych na Allegro.
6. Praktycznie to samo, ten sam właściciel, jednak oferta trochę się różni.

Jednak powinieneś powiedzieć do czego chcesz go wykorzystywać, bo tak to ciężko stwierdzić czy taki Internet Ci się przyda.


jesli mam jakis tam pakiet np 30 gb, po wykorzystaniu tych gb spada predkosc do 32 kb?
i wtedy trzeba przelaczyc na lte aby miec powiedzmy 20 mb/s czy to tak nie dziala i jesli przelacze na lte to spada do 32 kb/s?

anonim
Początkujący
Posts: 72
Joined: 2013-07-10, 12:50

Post by anonim »

powiem tak, wczoraj powróciłem do netii tzn. zamówiłem :-) róbcie jak uważacie , ja mam lte z plusa i cyfrowego polsatu , po wykorzystaniu limitu tu i tu spada prędkość do 32 kb , żadne telefony , emaile , smsy, sresy i fragesy nie pomagają !

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2015-02-10, 13:50

Post by anonim »

mam pytanko:

to jest takie cos ze masz i pakiet i lte?

da sie nie korzystac z pakietu? tylko samo lte? czy to nie da tak sie, jestem zielony w tych sprawach

anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

Jak ustawisz w programie, żeby łączył się tylko przez LTE to tak ;-)

Post Reply