Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Tunery , Nbox Enigma2 - temat ogólny

Czyli o wszystkim i o niczym.
anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-06, 18:13

Post by anonim »

adios123 wrote:ale jest jeden problem - internet


Internet wystarczy 2 mega, no chyba że masz limit transferu...

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

franek68 wrote:
q.michal wrote:
franek68 wrote:kilers spadaj ode mnie :-P , kartę polsatu włoży do tunka tylko RSA musi mięć wyciągnięte z karty


tylko do tego potrzebny dekoder z ktorym jest sparowana karta, a i tak latwo by nie bylo


Zanim mnie zacytujesz i napiszesz głupotę to trochę poczytaj na ten temat a potem się wypowiadaj .


Moze mi powiesz ze karty nie sa parowane :lol: Bo RSA wcale nie jest tak latwo wyciagnac.
Swoja droga, moze troche spusc z tonu... bo widze tu sami znafcy, jeden madrzejszy od drugiego, tylko nikt sobie poradzic nie moze.

anonim
Początkujący
Posts: 139
Joined: 2013-06-08, 09:57

Post by anonim »

Sam spuść z tonu bo twoje posty nic nie wnoszą tylko spam. Z tego co widać to jesteś jeden z lepszych znafców :-P . A jak się RSA wyciąga z karty to chyba wiadomo ,że karta jest parowana .

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

franek68 wrote:Sam spuść z tonu bo twoje posty nic nie wnoszą tylko spam. Z tego co widać to jesteś jeden z lepszych znafców :-P . A jak się RSA wyciąga z karty to chyba wiadomo ,że karta jest parowana .


Jak na razie sam trollujesz. Najpierw twierdzisz ze pisze glupoty a teraz przyznajesz mi racje. Zdecyduj sie w koncu... A jak masz cos do mnie do wal na PW zamiast udawac kozaka na forum, bo nie do tego ono sluzy. W regulaminie nikt nie zabronil cytowac innych, zebys zwracal mi uwage...

anonim
Początkujący
Posts: 139
Joined: 2013-06-08, 09:57

Post by anonim »

do skasowania
Last edited by anonim on 2014-12-12, 23:38, edited 1 time in total.

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

Panowie, to nie miejsce na takie dyskusje...
Wróćmy do tematu albo zamknijmy ten wątek.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-02-18, 10:56

Post by anonim »

Panowie o co się kłócić , wszyscy wiedzą że można rozparować karty tylko trzeba wiedzieć jak i co.
Widzę że jeśli chodzi o tunery to nie jest to forum od tego, więcej tu przeciwników niż zwolenników , ci co już je mają są zadowoleni i jest ok.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-01-07, 15:37

Post by anonim »

kilers, Ty masz chyba obsesje jeżeli chodzi o negatywne podejście do tego forum, napisz chociaż jednego sensownego i przydatnego posta to może ludzie z tobą pogadają ,jak na razie piszesz to co można wyczytać przy opisie możliwości tego nbox enigma2 na różnych aukcjach ,sama obsługa tego dekodera jest prosta jak drut więc nie trzeba być nie wiadomo jakim ekspertem .

anonim
Początkujący
Posts: 112
Joined: 2014-03-02, 18:02

Post by anonim »

ej no bez takich

temat powstal dla laikow a nie

anonim
Początkujący
Posts: 73
Joined: 2014-03-10, 17:22

Post by anonim »

panowie odpuście trochę, temat założony dla ludzi żeby im coś rozjaśnij z nboxem a tutaj spory i kłótnie kto jest mądrzejszy, chyba nie macie po 10 lat.....

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-01-07, 15:37

Post by anonim »

kmfstec wrote:panowie odpuście trochę, temat założony dla ludzi żeby im coś rozjaśnij z nboxem a tutaj spory i kłótnie kto jest mądrzejszy, chyba nie macie po 10 lat.....

To co napisałeś idealnie pasuje do użytkownika kilers, wystarczy przeczytać wszystkie jego posty na tym forum .

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-02-18, 10:56

Post by anonim »

Wojtuś to ty masz obsesję , jak już skończyłem ten temat , pisz sobie co chcesz na mój temat , olewam to . ;-)

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

[center]Każde następne bezsensowne posty w których się ktoś kłóci będą karane ostrzeżeniem[/center]

anonim
Posts: 5
Joined: 2014-03-15, 09:34

Post by anonim »

Przepraszam , pomyliłam fora ,
myślałam że jest tu swoboda wypowiedzi a tu atak na moja osobe na sb ze strony @wojtas, powinieneś się leczyć kolego.

Administratorze proszę usunąć moje posty i konto.

anonim
Posts: 1
Joined: 2015-03-13, 11:46

Post by anonim »

heja, czy przesiadka na szybszy intetnet (obecnie 15mb czasami zacina przy oglądaniu niektórych streamów czy filmików 1080p) ma sens czy karta sieciowa w białym nboxie więcej nie obsłuży?

Post Reply