Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Tunery , Nbox Enigma2 - temat ogólny

Czyli o wszystkim i o niczym.
anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-01-07, 15:37

Post by anonim »

mattys, Za darmo to tylko śmieciowe streamy będziesz mógł oglądać , jeżeli chcesz oglądać polsat i nc+ w przyzwoitej jakości to trzeba bulić abonament .

anonim
Początkujący
Posts: 73
Joined: 2014-03-10, 17:22

Post by anonim »

mattys,
1 Tak
2 Nie da się określić, znikają/przybywają
3 No jeśli nie będziesz jej opłacał to kanały nie będą cały czas z niej nadawać to raczej logiczne

anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-06, 18:13

Post by anonim »

Pytałem po prostu jak to jest, bo dużo osób wychwalało, że się kupuje nboxa z enigmą i instaluje iptv i wszystko śmiga, nic tylko oglądać. Po waszych odpowiedziach doszedłem do tego że niestety ale kanały to nic nowego jak kanały które sa ogólnie dostępne, wszystkie te jak tutaj:
http://imgur.com/Dg28Np0

Więcej kanałów nie ma pewnie w tym IPTV playerze. Aby oglądać więcej kanałów i tak trzeba wykupić abonament u jednego z operatorów. Można użyć w smarcie tv aplikacje wbudowaną siptv gdzie wrzuca się listę kanałów m3u. Także tak jak już wspomniałem nie widzę różnicy w tym co można mieć po zakupie nboxa bez karty. Dalej się gdzieś mylę? :roll:

anonim
Początkujący
Posts: 73
Joined: 2014-03-10, 17:22

Post by anonim »

mattys, kto Ci powiedział że tylko te które masz w załączniku ?
Oczywiście że jest więcej niż masz w załączniku. Tak możesz używać w smarcie, możesz też sobie zrobić taką listę do nboxa i wrzucić. Podsumowując myślę, że tak dalej się mylisz.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-02-18, 10:56

Post by anonim »

mattys
Masz rację , nie daj się namówić na jakiś tam tuner , wszystko masz na kompie. ;-)

anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-06, 18:13

Post by anonim »

kilers wrote:mattys
Masz rację , nie daj się namówić na jakiś tam tuner , wszystko masz na kompie. ;-)


Dobra wiem co masz na myśli :mrgreen:

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-02-18, 10:56

Post by anonim »

Mam nadzieje. ;-)

anonim
Początkujący
Posts: 139
Joined: 2013-06-08, 09:57

Post by anonim »

E tam gadanie tak zachwalaliście te Nboxy ,że tylko kupić i mamy full wypas , a tu kicha trzeba samemu aktualizować , a miało się samo to robić itp. więc doszedłem do wniosku nie kupuje :evil:

anonim
Początkujący
Posts: 112
Joined: 2014-03-02, 18:02

Post by anonim »

jakby byl ktos mily i by pokazal jak to dziala to by bylo fajnie

ps. na youtube nie ma polskich kanalow ani zadnych prezentacji

dobra mam jeszcze pytania:

1. czy mozna ogladac kanaly z nc+ bez posiadania karty nki?
2. czy da sie ten tuner podlaczyc pod kompa?

anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-06, 18:13

Post by anonim »

1. Część kanałów podobnież będzie, ale jak chcesz wszystkie to trzeba kupić kartę n
2. Tak

anonim
Początkujący
Posts: 112
Joined: 2014-03-02, 18:02

Post by anonim »

czy trzeba miec karte operatora jakiegos aby wgrac wlasna liste kanalow? i do czego jest taka lista? da sie ogladac bez uzycia anteny i innych rzeczy? sory ze tak pisze ale jestem #green w tych sprawach

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-02-18, 10:56

Post by anonim »

Rozróżnijcie abonament a oglądanie przez internet.
Tu piszemy tylko i wyłącznie o oglądaniu przez internet za pomocą tunera z E2.
Więc nie potrzebna żadna karta i antena.
Wgrywamy listę ze stremami , ale nie musimy , wsio jest w IPTV.
Nikt was nie zmusza na kupowanie nboxa , możecie kupić droższy tuner z e2 lub wcale.

Tuner jak najbardziej się da podłączyć do komputera, wręcz to będzie potrzebne.\

Chcecie mieć full nc+ i polsat to podpiszcie umowę z operatorem.

franek68
Nie wiesz o czym piszesz. ;-)

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2014-01-08, 23:31

Post by anonim »

Jeszcze jedno "ale" biorąc abo u jakiegoś operatora tv, potrzebny będzie talerz za oknem, sama E2 nie da rady.

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

stepBYstep wrote:Jeszcze jedno "ale" biorąc abo u jakiegoś operatora tv, potrzebny będzie talerz za oknem, sama E2 nie da rady.


Ja powiem jeszcze wiecej, karty CP do nboxa nie wlozysz, musisz wziac nc+

anonim
Początkujący
Posts: 139
Joined: 2013-06-08, 09:57

Post by anonim »

kilers spadaj ode mnie :-P , kartę polsatu włoży do tunka tylko RSA musi mięć wyciągnięte z karty

Post Reply