Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Czy właściciel GoodCast.tv pochodzi z tego forum?

Wszystko na temat innych serwerów streaming'u.
Post Reply
anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Czy właściciel GoodCast.tv pochodzi z tego forum?

Post by anonim »

Przygotowuję rozszerzenia dla SimpleTV, m.in. GoodCast.tv. Wydaje mi się, że autor tego serwisu pochodzi z tego forum. Jeśli tak jest, chciałbym uszanować jego wolę i nie tworzyć konfiktów.

Dostrzegłem, iż reklamy wyparowały z serwisu. Każdy z czegoś żyć musi, dla tego chciałbym się dowiedzieć jak na tym zarabia. Jeśli jedynie na dostępie premium to dostęp darmowy do tych materiałów serwisu nie zostanie uwzględniony w rozszerzeniu (bez posiadania właściwych uprawnień). Co prawda jeszcze tego nie sprawdzałem, ale wydaje mi się, że dostęp do kanałów premium jest możliwy bez posiadania konta.

anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

@Rocky, może zapytaj również o innych właścicieli stron. Nie wiem do, których stron chcesz zrobić wtyczki, ale z tego co wiem np. na meczhd lub m-cast nie są za bardzo zadowoleni z oglądania ich kanałów w simple.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

Zdaję sobie z tego sprawę, ale "brat to brat", a "sąsiad to sąsiad". Myślę, że wiecie o co chodzi.
Chodzi o to, że jeśli nie mylę osób to mi co nieco pomógł, a przynajmniej sprawił, że głębiej zainteresowałem się tematem. Bez tego nie powstałyby rzeczy, które tu udostępniam... a będą kolejne ;-) .
Last edited by anonim on 2014-05-01, 18:31, edited 1 time in total.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Nie zapomnij że właściciele tych dwóch stron sa takze z tego forum w tym ja

qaz123

Post by qaz123 »

Cóż, beta utrzymuje się obecnie tylko z kont premium. Jak zauważyłeś reklam żadnych tam nie ma, nawet dla osób, które nie mają premki.
Oglądanie za darmo na simple tv kanałów z bety spowoduje spadek wpływów za sprzedaż premek. Dobrze wiesz, że kanały są streamowane na naszym serwerze, za który co miesiąc musimy płacić.
Dla dobra projektu naprawdę nie chciałbym wycieku list z bety. Nie widzę żadnych plusów dla siebie. Gdy skończymy API powstanie plugin do XBMC.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

Właśnie zauważyłem, że sami zajeliście się streamingiem/restreamingiem. Odpowiada wam darmowy zasób dla nie płacących i dostęp do materiałów premium dla płacących użytkowników?

qaz123

Post by qaz123 »

Nie ma obecnie żadnego pogrupowania na treść free/premium.
Każdy ma te same kanały z taką samą jakością, tylko, że free ma limit czasowy, a premium go nie ma.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

Nie zmienia to postaci rzeczy, bo limity w SimpleTV także obejmują (działa jak każdy inny klient HTTP).

W moim rozszerzeniu dla WEEB.tv limity jak najbardziej występują. Z pewnych względów jest lepsze od oficjalnego klienta dla XBMC, ponieważ łata pewne niedogodności, nieumyślnie stworzone przez autorów, a do dzisiaj nienaprawione.

W skrócie, użytkownik doświadczy tego samego, tylko w "swoim" programie.

Jeśli macie obawy przed jakimiś hackami to używam skompilowanego kodu LUA 5.1, bez symboli dla debuggera. Na obecną chwilę, nie istnieje możliwość zdekompilowania kodu w tej wersji. W XBMC jeszcze nie widziałem skompilowanego kodu Pythona, pomijając główne binarki.

qaz123

Post by qaz123 »

Edytowano
Last edited by qaz123 on 2014-05-01, 22:41, edited 1 time in total.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

W takim razie pozostaje poczekać na oficjalnego klienta XBMC i wtedy mogę działać?

Post Reply