Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Odkodowanie plików nagranych przez TV

Kącik posiadaczy SmartTV.
Post Reply
anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2013-10-03, 10:00

Odkodowanie plików nagranych przez TV

Post by anonim »

O jakiegoś czasu zmagam się z próbą odkodowania plików nagranych przez tv(samsung ue32f5500) na pendrive. udało mi się już zgrać pliki z tego pendrive za pomocą programu UFS Explorer. Z tego co wyczytałem są one dodatkowo zakodowane. Czy ktoś miał do czynienia z odkodowywaniem takich plików?

Pozdrawiam!

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

Przeglądając różne strony gdzieś natrafiłem na instrukcję jak wyłączyć to kodowanie. Ponieważ wiązało się to z wejściem przez SamyGo do plików wewnętrznych TV i skasowaniem pewnych zapisów - temat odpuściłem, bojąc się uszkodzenia TV. Jeśli dobrze poszukasz to na pewno znajdziesz ten temat.

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »


anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

przemo36 napisz czy Ci się udało rozszyfrować pliki. Napisz też jak i czym odtworzyć lub zgrać (jakim programem i jakie ustawienia tego programu) pliki TV z dysku zewnętrznego z partycji, której nie widzi PC z XP. Mam UFS Explorer i jakoś nie umiem otworzyć tej partycji.

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2013-12-23, 17:46

Post by anonim »

na samygo mowia ze mozna odkodowac tym programem (ale tv musi byc 'rooted')
http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=63&t=6511

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

Ok. poszło. Nie trzeba SamyGo. Np. dla serii "D". Jeśli mamy pliki nagrane na dysk to uruchamiamy komp z płyty LiveCD z linuxem. Kopiujemy pliki TV na dysk kompa. Uruchamiamy kompa z Windowsem. Uruchamiamy program DeSTRoi 1.3.1 Binaries. Wybieramy przekopiowane pliki i dekryptujemy. Otrzymujemy pliki ts chodzące w VLC.
Więcej na http://wklej.to/vcpx0 (przydatny tłumacz).

anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2013-10-03, 10:00

Post by anonim »

udało się sposobem do którego nawiązał joeschmoe. sposób z DeSTRoi nie zadziałał ponieważ wraz z plikami nagrań nie ma pliku *key. znajduje się on chyba gdzieś na pamięci tv i dopiero PVRDecoder wyciąga ten plik.

Pliki wyciągnąłem za pomocą ufs explorer używazając polecenia "save to" czy coś takiego :)

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

Chyba nie jest to prawda. Ja przegrałem używając Linuxa cały folder CONTENTS z dysku, z programami TV (łącznie z 1 plikiem ukrytym) i DeSTRoi bezproblemowo to rozkodował.
Chwilę później: Dla testu w TV sformatowałem Dysk, nagrałem próbkę, przerzuciłem Linuxem cały folder i znów nie było problemu z rozkodowaniem (uwaga: mam włączoną opcję pokaż pliki ukryte). W folderze CONTENTS oprócz nagrania jest zatem klucz. (zauważyłem, że są jakieś 3 dodatkowe pliki oprócz 6 plików związanych z nagraniem).

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »

Ale klucz jest zapisywany tylko w seriach C i D :roll:

anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2013-10-03, 10:00

Post by anonim »

tak nie uściśliłem że pisze o serii F

Post Reply