Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

nstreamplayer- widget na telewizory samsunga Lista kanałów?

Kącik posiadaczy SmartTV.
anonim
Początkujący
Posts: 17
Joined: 2013-07-22, 23:03

Post by anonim »

Kolego Jozek odezwij sie na pw to ustawimy sie na jakąś rozmowe i razem może nam sie uda zrobić tą liste bo to co zrobiłeś chodzi super. Jestem pod wrażeniem wielki plus dla ciebie.

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »

Może admini zrobili by jakiś kącik smart tv :)? Widze że jest pare osób zainteresowanych :)

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

Dodaje nowy plik z kanałami do testowania. U mnie niektóre tną - może to wina Neta. Loga wstawiłem (także ewentualne przyszłościowe) a kanały posegregowałem. Na tym kończę dalsze poprawianie tej aplikacji. To co chciałem mam, a innych kanałów nie potrafię zaimportować. Piotrdvb dzięki za pochwałę, ale tak jak pisałem moje doświadczenie w zakresie modyfikacji kończy się na opcjach wytnij, zmień i wklej, a reszta to działanie na zasadzie porównań jednej aplikacji do drugiej. Link: http://sendfile.pl/133625/appwidgets_PL_V_3.zip

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2013-12-23, 17:46

Post by anonim »

keyer wrote:Może admini zrobili by jakiś kącik smart tv :)? Widze że jest pare osób zainteresowanych :)


Moim zdaniem dobry pomysl, poki co jest bieda z nedza w temacie polskich aplikacji do streamingu na SmartTV, ale jak sie pare tegich glow zbierze to moze cos wspolnie wymyslimy. Jak popatrzyc na rosyjskich forums co sasiedzi ze wschodu wyprawiaja z tym sprzetem to az sie lezka w oku kreci, bo my mamy praktycznie tylko Netplayer (od kilku lat nieuaktualniany) i spolszczona wersje nstreamlmod'a...

anonim
Początkujący
Posts: 23
Joined: 2014-01-05, 17:16

Post by anonim »

Tylko mam pytanie,jak tą aplikacje przenieść na tv samsung UE46S6570??

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »

Mi niestety musi wystarczyć tylko NetPlayer, bo mogę go zainstalować z serwera twórcy, a jak zainstaluje z lokalnego to każda apka po włączeniu się zawiesza :<, pewnie dlatego że mam serię C, a ona jest troszkę uboga. Całą tajemnicą rosyjskiego ogromu aplikacji jest to że ich streamy są niezabezpieczane, lecą bezpośrednio w UDP lub HLS. Natomiast polskich kanałów niezabezpieczonych jest kilka, kanały filmboxu i jeszcze można oszukać serwis plejer.tv. Kiedyś działał jeszcze goodcast (to był okres wakacyjny), a teraz coś zmienili i streamy wgl. się nie buforują w playerze.

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2013-12-23, 17:46

Post by anonim »

Ciekaw jestem czy ktos probowal zrobic playliste do nstreamplayer'a zeby grala stare polskie filmy z youtube'a. Dzisiejszy portal gazeta ma artykul ze sa filmy dostepne za darmo w youtube z wytworni SF Kadr i Tor, jest w nich dosc duzo filmow ktore mozna ogladac za darmo i legalnie, tylko pytanie czy mozna jakos zrobic zeby nstreamplayer wyswietlal liste tych filmow czy trzeba mozolnie jeden po drugim dodac sobie do listy?

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

Dla zainteresowanych innymi widgetami dla Samsunga http://wklej.to/dVx7V

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2013-12-23, 17:46

Post by anonim »

Jak chcecie to moge podac linka na chomika gdzie ktos wrzucil troche polskich widgetow...

Post Reply