Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Kącik posiadaczy SmartTV.
Post Reply
anonim
Początkujący
Posts: 77
Joined: 2013-06-08, 08:35

WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

Witam wszystkich. Jestem w trakcie kończenia pracy nad modyfikacją jednego z widgetów autorstwa naszych wschodnich sąsiadów. Jak się domyślam jest niemałe zainteresowanie spolszczonym widgetem w związku z tym chcę go upublicznić.Chciałbym to zrobić na koniec weekendu. Ze względu na brak czasu chcę prosić zainteresowanych użytkowników o małą pomoc. Nie chciałbym aby widget był tylko z rosyjskimi kanałami w związku z tym przydały by się jakieś listy z polskimi kanałami działajacymi i innymi listami jakie można by zaimplementować do tego widgetu. Jeśli ktoś zechce pomóc , proszę pisać na priv.
Pozdrawiam

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Re: WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

A moze powiesz nazwe widgeta najpierw?

anonim
Początkujący
Posts: 12
Joined: 2015-01-27, 18:38

Re: WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

Zapewne nstreamlmod.

anonim
Początkujący
Posts: 77
Joined: 2013-06-08, 08:35

Re: WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

Jest to mod o nazwie LmPal 1.2 i faktycznie bazuje na Lmod3.
Ale myślę , że możecie zaproponować jakiś inny ciekawy widget z którwego dałoby się coś zrobić.
Jeśli chodzi o listy to chyba każdy może sobie dodać choćby z USB.

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Re: WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

Witam,
Przed kupnem Mini Pc Boxa bawiłem się trochę nstreamlmodem, nawet częściowo spolszczyłem menu dla swoich potrzeb. Jeśli znajdę gdzieś ten plik podeśle na pw. Zaniechałem bowiem Box ma więcej możliwości. Jednak inicjatywa dobra. Z praktyki wiem że najlepiej listę m3u zamieścić np. w Dropboxie a w witgecie podać tylko link. Wtedy uaktualnienie listy poprzez komputer powoduje uaktualnienie listy we wszystkich TV z zainstalowanym witgetem. Powodzenia.

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Re: WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

Powiedzmy sobie szczerze, że tych streamów co obsłuży SmartTV jest tyle co kot napłakał. Jedyne co to jakieś ruskie eurosporty. Lepiej oglądać coś z weeba lub golda. Sam na początku podłączałem rpi do tv, ale to było niewygodne. Teraz testuje darmowy vps od aruby (normalnie 4zł miesięcznie) i nim restreamuje skomplikowane wejście z golda, do prostego rtmp który obsługuje mój stary samsung(jeszcze z internet@tv). Wszystko oparte na nginxie i funkcji exec_pull.

anonim
Początkujący
Posts: 25
Joined: 2013-06-09, 11:07

Re: WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

djandy75 jest też fajny widget Smart Portal 5.1 gdzie po wejściu do niego i kliknięciu na pilocie przycisku Source wybieramy General-USB Flash Disk i mająć listę kanałów w formacie .m3u wybieramy sobie kanał który sobie chcemy oglądać.Oczywiście w/w widget kopiujemy na pendriwa,listę kanałów też,póżniej wkładamy go w usb w tv Samsung (u mnie UE48H6200)i w SmartHubie ukazuje się on.Właśnie też zamierzam spolszczyć go i jakiś jeszcze inny,ale nie wiem całkiem jak się za to zabrać,dał byś namiary na priw.

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Re: WIDGET DLA SAMSUNGA W POLSKIEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Post by anonim »

Analizowałem ten widget i moim zdaniem choć opiera się na nstremLmodzie to chodzi na starej serii D TV Samsung . Ale najważniejsza sprawa to to, że znowu można wyszukiwać dane treści ta jak to było możliwe kiedyś za pomocą linku http://netplayer.tym.cz/xml/nstream/you ... ch=XXXXXXX.
Teraz aby to zrobić należy użyć linku http://tvqb.ru/tv/videohost/ytv3/1.php?search=xxxxxxx
Przykład użycia:
W ten sposób otrzymamy pierwszą stronę z 50 filmów odrestaurowanych w dobrej jakości. Co więcej działa przewijanie kolejnych stron. Przykłady wyszukiwania znajdziecie tu:
Kolejna sprawa to wyszukiwanie treści wg kanałów (nadawców). Wystarczy po search=wpisać nick nadawcy i mamy dostęp do jego plików AV. Np.:
W tym drugim przypadku będą się wyświetlały podlisty, które można wybrać.
Ps. Jakby ktoś miał ciekawe kanały (nadawców) to może tu wrzucić. Przed wrzuceniem proszę o sprawdzenie linku w przeglądarce by wiedzieć co dany nadawca kanału podaje.

Post Reply