Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Czy istnieje działający odpowiednik SimpleTV na Androida?

Rozmowy związane z KODI.
anonim
Posts: 1
Joined: 2014-01-22, 23:27

Post by anonim »

ta wtyczka działa tylko na windows, narazie na androidzie xbmc 12.3 Frodo nie bo błąd kompilacji, zadziałają tylko te wtyczki(pvr) które wykryje-wyszuka xbmc

anonim
Posts: 7
Joined: 2013-12-23, 21:36

iptv, wondershare xbmc

Post by anonim »

u mnie iptv nie działa z żadnym playerem, z wondershare wywala błąd, z mxplayer błąd kodeka, z vlc, v player, hdplayer też nie otwiera. w xbmc dodałem wtyczkę, ale jak się ją otwiera? dodałem listę m3u, ale gdzie szukać listy kanałów do odtwarzania? wondershare tak w ogóle bardzo długo wczytuje kanały, zresztą i tak nie działają, a odtwarzacz często się przy tym wiesza :/

anonim
Początkujący
Posts: 55
Joined: 2014-01-02, 13:04

Post by anonim »

Są dwa programy IPTV i IP-TV (niebieska ikona, a druga chyba pomarańczowa) i oba powinny współpracować bezproblemowo z wondershare. Pamiętam że w jednym z nich (niebieska ikona), aby współpracował z tym odtwarzaczem trzeba w zakładce streaming player wybrać system select (a nie wondershare lub inny odtwarzacz). Wtedy przy otwieraniu folderu będą ci proponowane różne zainstalowane w systemie odtwarzacze. Wybierz wondershare. Co do list to są te same co do simpleTV trzeba tylko np. w notatniku usunąć początki linków rtmp://$OPT:rtmp-raw=

anonim
Bywalec
Posts: 237
Joined: 2013-07-03, 17:02

Post by anonim »

WP zawiesza tylko wtedy, gdy podczas ładującego się streamu klikniemy "wstecz" ;-D

Post Reply