Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Xbmc.apk

Rozmowy związane z KODI.
Post Reply
anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-01-06, 17:59

Xbmc.apk

Post by anonim »

Witam mam problem , pobrałem xbmc ze sklepu play na telefon samsung galaxy s4 ... instalacja przebiegła pomyślnie , ale za nic w świecie nie mogę rozkminić jak to uruchomić i dodać do tego kanały z weeb.tv ( z tym bym może sobie poradził bo mam plugin z weeb.tv , ).

Problem polega głównie na konfiguracji programu przy pierwszym uruchomieniu , może ktoś z was "magików" :D wie jak to zrobić ? Prosiłbym o jakąś łopatologiczną instrukcję ... z góry za pomoc dziękuję .

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Nie wiem co ty chcesz konfigurowac xbmc sie instaluje potem wtyczke i tyle tam nic nie ma do konfiguracji

anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-01-06, 17:59

Post by anonim »

Mam tak No hosts detected ... daje to na close

mam tylko opcje remote control i connect ... w menu mam switch xbmc , download covers , about , settings , exit ... w settings wchodze żeby dodać wtyczke , tylko problem jest taki że nie widze tam opcji jej dodania

może wersja jest nie taka jak powinna ... XBMC Remote ?


Dobra pobrałem inną wersję z netu , i działa...

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

XBMC remote control to nie xbmc i nie polecal bym tego uzywac do xbmc bo to wogole nie dziala mi nawet. A xbmc pobiera sie z xbmc.org bezposrednio nie z google play

anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-01-06, 17:59

Post by anonim »

Miszczu dzięki za sugestie , właśnie ze strony xbmc pobrałem nową wersję wszystko już jest ok . Piwo leci w twoją stronę ...

Post Reply