Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Wtyczka IPTV

Rozmowy związane z KODI.
Post Reply
anonim
Posts: 5
Joined: 2015-03-10, 14:24

Wtyczka IPTV

Post by anonim »

Witam,
mam pewien problem z odtwarzaniem streamu w programie Kodi dla androida a mianowicie posiadam listę m3u z streami ze strony ustream.tv po rozpoczęciu odtwarzania co kilka sekund pojawia się rozpikselizowany obraz i tak na przemian. W przegladarce na komputerze wszystko jest ok. Co może być przyczyną?

Z góry dziękuję za pomoc.

anonim
Początkujący
Posts: 15
Joined: 2014-07-25, 15:46

Post by anonim »

Z tego samego neta korzystasz czy innego może to być przyczyną nie stabilnego łącza lub spowodowane tym że masz za słaby sprzet (telefon,tablet)

anonim
Początkujący
Posts: 189
Joined: 2013-06-07, 06:16
Location: Olsztyn

Post by anonim »

Jak ping netu masz dobry to jest wina może być po stronie procesora w twoim urządzeniu - jest za słaby.
Spróbuj może na starszej wersji XBMC dla androida, czy efekt będzie ten sam.

anonim
Posts: 5
Joined: 2015-03-10, 14:24

Post by anonim »

Telefon słaby na pewno nie jest, a internet ~30 Mb/s z pingiem nie przekraczającym 30 ms. Dodam jeszcze, że na innym serwisie tj. popler.tv wszystko jest ok.

@edit
Sprawdziłem oficjalną aplikację ustream na androida i tam wideo odtwarza się plynnie, bez żadnej pikselozy. Ale pytanie co można zrobić, aby to działało nadal pozostaje bo dobrze by było mieć wszystko w jednej aplikacji. Testowałem też wersję deweloperską (v15) na której stream nawet nie startuje.

Post Reply