Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

goldvod.tv/tvnazywo.org/e-screen

Rozmowy na temat polskich serwisów udostępniających telewizje online.
anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

goldvod.tv/tvnazywo.org/e-screen

Post by anonim »

Witam, mam pytanie co do tych wyżej wymienionych stron, czy premium na nich sie opłaca? I czy te strony mają swoje strumienie. Pozdrawiam.

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »

Serwis tvnazywo.org raczej kopiuje, pozostałe mają swoje streamy.

Co do opłacalności to konto premium na goldvod mam przetestowane i działało praktycznie bez większych problemów.

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

Rozumiem :) bo ja właśnie zakupiłem na tvnażywo premium (najtaniej z tych stronek dlatego mnie to skusiło, chociaz brak xbmc...) ale troszke w konia robią, dają kanały dokumentalne w HD a nie da sie ich oglądać bo albo scina albo poprostu ekran ''zmywa'' i mam pytanie jeśli tutaj ktoś z użytkowników ma premium na e screen: czy wszystkie kanały w HD są w tej jakości? czy tylko taka nazwa jak np własnie na tvnażywo...

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Z E-screen roznie bywa dlatego lepiej goldvod uzywac

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

A znacie jeszcze jakies serwisy na ktorych oplaca sie wykupic premium? Najlepsze pewnie byloby weeb.tv, ale wolalbym cos gdzie nie ma limitu do 1 strumienia. Chcialbym aby kilka osob moglo ogladac rozne programy, w sumie zadowolilbym sie mozliwoscia ogladania 2 roznych programow jednoczesnie.

anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

Nie ma innych serwisow.

- Weeb najwieksza oferta i najlepsza jakosc. Praktycznie zerowy kontakt z supportem. I maja klienta w dupie.

- Goldvod taka sama cena ma mniej kanalow, czesc jest SD. Mozna sie z nimi skontaktowac na fb - zawsze odpisuja.

- escreen, 40 kanalow jakosc HD 720p - troche gorsza od weeba (porownaj sobie teraz cene ilosc do weeba - prawie 3 razy wiecej kanalow)

Reszta w calosci kopiuje od nich.

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

Tak na prawde na escreenie brakuje mi tylko kilku kanalow. Moze bym sie skusil na ich oferte. Nie wiem tylko jak z jakoscia (czy sie tnie/szatkuje/buforuje itp)... To samo dotyczy sie goldvod.

W obu przypadkach nie sadze jednak aby zechcieli dodac nowe kanaly :(

anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

q.michal wrote:(czy sie tnie/szatkuje/buforuje itp)

W 99% przypadkow, wszystkie takie problemy leza po stronie ogladajacych. Szybki net to nie wszystko, na kompie tez trzeba miec porzadek.

- Mozesz tam u nich na escreen przetestowac 10 czy 20 minut jakos tak. Osobiscie uwazam, ze sie to kompletnie nie oplaca jak na weebie jest 3 razy wiecej kanalow.

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

Nie zawsze liczy sie ilosc ;) Zalezy mi glownie na kanalach sportowych...

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-01-07, 15:37

Post by anonim »

q.michal wrote: Zalezy mi glownie na kanalach sportowych...

Jak chcesz mieć największą ofertę kanałów sportowych w najlepszej jakości SD i HD to bierz weeb tv ,lepszej oferty w necie nie znajdziesz na dzień dzisiejszy .

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

wojtas36 wrote:
q.michal wrote: Zalezy mi glownie na kanalach sportowych...

Jak chcesz mieć największą ofertę kanałów sportowych w najlepszej jakości SD i HD to bierz weeb tv ,lepszej oferty w necie nie znajdziesz na dzień dzisiejszy .


Napisalem cos wczesniej na temat weeba ;)

anonim
Początkujący
Posts: 13
Joined: 2013-11-03, 19:32

Post by anonim »

Ja mam premium na e-screen nie ze względu na ilość kanałów tylko dlatego, że linki do ich kanałów można podpiąć pod wtyczkę pvr.iptv. Kanały z e-screen+pvr.iptv bije na głowę wtyczkę mTvguide.

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Post by anonim »

A jak Ci dzialala escreen? Czesto s jakies problemy? Rozlacza ze streamami? Buforowanie, etc?

anonim
Początkujący
Posts: 13
Joined: 2013-11-03, 19:32

Post by anonim »

Miałem premke na 30 dni to raz była przerwa na parę h, i parę razy nie było niektórych programów. Czasem coś zabuforuje ale bardzo rzadko (przynajmniej u mnie).

anonim
Początkujący
Posts: 17
Joined: 2014-03-03, 11:55

Post by anonim »

Witam, to mój pierwszy post na forum. Mam premium na e-screen i chciałbym zapytać zibijw23 jak to zrobiłeś?To znaczy dodałeś e-screen+pvr.iptv. Mógłbyś to jakoś opisać krok po kroku?

Post Reply