Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

serwis tv z CANAL+ PL

Rozmowy na temat polskich serwisów udostępniających telewizje online.
anonim
Początkujący
Posts: 38
Joined: 2016-01-04, 01:34

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

q.michal wrote:Wlasnie... zanim ich wyczyscili... wzieli kase i nie bylo nic.
A jak Ci sie nie podoba to soebie zaloz nc+ ;)
mozna tez przyjac inna opcje: wiesz w co grasz :) plac grosze, stracisz grosze.

anonim
Początkujący
Posts: 38
Joined: 2016-01-04, 01:34

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

magicv wrote: Ad.1 Kanał C+ jest nadawany pod linkiem http://weeb.tv/channel/canalpluspolska06 przez urzytkownika @wolontariusz2 i jest on widoczny WYŁĄCZNIE dla zalogowanych, a to co Ty pokazałeś na screenie to jakiś staroć, który już od dawna nie nadaje.
(screen pokazuje moze staroc, ale chociaz widoczny dla mnie :)
ok,NP,
zarejestrowalem sie, zalogowałem się. canalpluspolska (z 06 czy bez) - zero widze, nie ma takiego kanalu pod linkiem "wszystkie", a linkowanie wg tego co napisales daje --> "Kanał o nazwie "canalpluspolska06" nie istnieje w serwisie lub został zablokowany."

Wniosek: widoczny (chocby jako mozliwy) tylko po kupnie premium? Tak jest?
magicv wrote: Ad.2 Nie wiem w czym jest problem... prawidłowy kod to D3W2P
juz po problemie z rejestracją.

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

Ja nie mam premium, ale kanał c+ z linka http://weeb.tv/channel/canalpluspolska06 normalnie u mnie działa cały czas.
Być może jesteś jednym z tych pechowców, którzy nie posiadają odblokowanych kanałów mimo zalogowania i ratuję Cię pisanie do obsługi z prośbą o "zrestartowanie ustawień konta" lub próbowanie zakładania nowego. Nie pytaj czemu tak jest bo nie mam pojęcia, sam właśnie sprawdziłem i na drugim koncie również nie mam wszystkich kanałów :lol:

Co do supportu to fakt, część z tych ludzi powinna wylecieć bo często mam wrażenie, że nawet nie czytają co się do nich pisze tylko zamykają zgłoszenie lub odpowiadają kompletnie bez sensu.
Właściwie to spotkałem się tam z dwoma osobami, które potrafią odpowiedzieć na zadane pytanie czy w innych sprawach :lol:

anonim
Początkujący
Posts: 38
Joined: 2016-01-04, 01:34

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

magicv wrote:ratuję Cię pisanie do obsługi z prośbą o "zrestartowanie ustawień konta" lub próbowanie zakładania nowego.
zobacze co odpisza na dwa juz poslane maile :)
potem: prosba o "restart" konta, jesli sami na to nie wpadną.
potem: zakladanie konta, drugiego,trzeciego max.

dziwna sprawa: pytam na forum o streamingu o dobre/sprawdzone tv online, a ledwo dwa adresy dostaję (jeden - jak widac :), drugi - poki co - tajemnica dla mnie); tak cienko z tym jest?

anonim
Bywalec
Posts: 211
Joined: 2014-05-21, 00:38

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

Ja tam nic dziwnego nie widzę jak w naszym kraju udostępnianie tv jest zabronione to czego ty chcesz

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

jak to co napisza? ze to nie oni nadaja kanaly i to zalezy od uzytkownikow - stara spiewka.

Jak chcesz wszystkie kanaly, to musisz ich meczyc i to dlugo meczyc, albo odkupic od kogos konto, bo zauwazylem ze predzej aktywuja dostep do pelnej oferty jezeli masz premium. Jak juz odblokuja dostep, to nie musisz miec premium aby ogladac te kanaly. Tylko ze wtedy obowiazuje limit.

anonim
Początkujący
Posts: 38
Joined: 2016-01-04, 01:34

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

q.michal wrote:jak to co napisza? ze to nie oni nadaja kanaly i to zalezy od uzytkownikow - stara spiewka.
przyjmuje Twe info do wiadomosci :) Ale takie info, to porażka. Przeciwko sobie grają? To jacys idioci. Czyli trzeba z 2,3-y portale obstawic, żeby dnia "x" ktorys dzialal z wlasciwym (canal+ PL) kanalem... Bo czasu na negocjacje nie bedzie. Mnie jest potrzebny dostep konkretnego dnia w roku przez pare godzin, wplata pare zet i ma dzialac. Tak bylo zawsze tutaj http://web-live.tv/ i bylo zero problemow.
q.michal wrote:Jak chcesz wszystkie kanaly, to musisz ich meczyc i to dlugo meczyc, [.......] zauwazylem ze predzej aktywuja dostep do pelnej oferty jezeli masz premium.
wykupic ponad miesiac wczesniej i meczyc (z premium) o otwarcie calosci?? :) I to bez gwarancji, że zdolam dopiac swego? juz siebie widze :) czuje, ze w innym miejscu sieci poogladam. Tylko trzeba je wyprobowac...

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

Jak zalezy Ci na weebkach to moge odstapic jedno ze swoich kont.

anonim
Początkujący
Posts: 38
Joined: 2016-01-04, 01:34

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

q.michal wrote:Jak zalezy Ci na weebkach to moge odstapic jedno ze swoich kont.
to miłe z Twej strony,dzieki :), ale... moze póki co, to jednak troche powalcze z nimi? a Tobie jeszcze moze sie przydac to konto. Sam nie wiem... propozycja kusząca, powiedzmy, że pozwole sobie zostawić ją w tzw odwodzie :) -> jak bedzie dramat, termin koniecznosci posiadania tv bedzie zblizal sie, a ja bede w malinach. Rozsadne wyjscie. jeszcze raz dzieki.

anonim
Początkujący
Posts: 105
Joined: 2013-07-22, 22:55

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

Mam 2 konta z full dostepem. Jak cos to PW.

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

q.michal co Ty tak ciągle ciśniesz na chama z tym swoim kontem z full dostępem i tu i na sb?
Niech sam spróbuje do nich pisać. Fakt; jak wcześniej pisałem o supporcie... idę o zakład, że pierwsza odpowiedź będzie od Karoliny, że to nie oni udostępniają i nie od nich zależy co jest dostępne (co jest bzdurą bo sami z kilku kont udostępniają kanały) to jest standard, żeby odsiać łatwo poddających się leszczy hehe
Fakt 2 mając konto premium łatwiej rozmawiać, bo wtedy odpada argument, że "dostępność kanałów zależy od ustawień nadawców" - jak wcześniej pisałem, 3 poziomy dostępu, gość, zalogowany i premium.

anonim
Początkujący
Posts: 106
Joined: 2013-06-23, 22:23
Location: Krk

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

Po co te spiny, Oscary chyba pod koniec lutego, nawet nie ma jeszcze nominacji a do tego czasu Weeb może mieć znowu problemy z kanałami, jak w zeszłym miesiącu.

anonim
Początkujący
Posts: 38
Joined: 2016-01-04, 01:34

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

serek0728 wrote:Po co te spiny,
chyba po to, żeby nie na ostatnia chwile, jak mam co roku :) latanie po sieci i szukanie,az w koncu ktos gdzies cos napisze, że oglada tu i tu.
dlatego pytalem o (w miare) pewne miejsce, raczej nie o miejsce z klopotami - i to juz na dzien dobry. czyli szukam czegos z sensem, jak http://web-live.tv/, ogladanie bylo murowane. Było.

anonim
Początkujący
Posts: 21
Joined: 2014-05-28, 17:04
Location: United States

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

Jeszcze jest goldvod.tv

anonim
Początkujący
Posts: 38
Joined: 2016-01-04, 01:34

Re: serwis tv z CANAL+ PL

Post by anonim »

borys76 wrote:Jeszcze jest goldvod.tv
bedzie ok, gdy tylko zaczna zabawe z canal+ PL.

Post Reply