Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

DosugTV

Rozmowy na temat polskich serwisów udostępniających telewizje online.
anonim
Początkujący
Posts: 194
Joined: 2013-07-08, 05:59

Re: DosugTV

Post by anonim »

Zapłaciłem mu wczoraj a wieczorem prawie połowa programów wyłączona kupiłem ten pakiet super dał liste napisał ze te co działają to będą działać a wieczorem po włączane hbohd ,canal+ seriale hd kino+ hd canal+film hd i jeszcze kilka innych nie wiem czy to awaria czy je usunął z tego pakietu całkowicie ale pisał ,że one są i beda w tym pakiecie to nie wiem :roll:. Mam jeszcze pytanie do was bo wszystkie programy hd polskie działają mi bez zarzutu natomiast wszystkie zagraniczne hd tną co może być przyczyną? czy to jest wina mojego internetu czy ich serwera ? :-( Dzisiaj testowałem nad ranem wszystkie zagraniczne programy hd dzialały idealnie to chyba jest wina jego serwera jest przeciążony w godzinach popołudniowych czy się myle

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Re: DosugTV

Post by anonim »

Bo ten tani pakiet ma z innego zrodla a ja mam pakiet vip i wszystko dziala jak nalezy.

anonim
Początkujący
Posts: 194
Joined: 2013-07-08, 05:59

Re: DosugTV

Post by anonim »

Awaria była kanały już są tylko zagraniczne hd tnie ,że nie da się oglądać polskie są ok a ty miszczu u jakiego operatora masz internet ? ja mam 100mb w vectra kompa ma dobrego 4k bez problemu także nie wiem :roll:
Tak miałeś miszczu racje dostałem testa na vipa i hd działa zagraniczne bez problemu to wina ich serwer tego od pakietu super mają coś poprawidz dobry kontakt jest z nimi

anonim
Początkujący
Posts: 21
Joined: 2014-05-28, 17:04
Location: United States

Re: DosugTV

Post by anonim »

Jak chcecie zagraniczne Kanaly to zainteresujcie sie iptv stalker "iptvprivateserver"100$ na rok ponad 1000 kanalow ,sportowe, ppv walki,caly pakiet sky, amerykanskie itp...uzywam od roku
Na kodi ,sprawdzcie na YouTube znajdziecie dzialajace klony stalkera ktore dzialaja pare dni ale zeby sprawdzic wystarczy albo odwiedzcie iptvstealth I maja stalkera z ponad 300 kanalow zadarmo

anonim
Początkujący
Posts: 194
Joined: 2013-07-08, 05:59

Re: DosugTV

Post by anonim »

Mam prośbę do was jak ktoś z was ma internet w UPC sprawdzcie z jaką prędkością łączycie się z Kijowem bo ja mam Vectre 100mb a z Kijowem łącze się z Prędkością 15mb i dlatego podobno tną mi te programy HD sprawdzcie tutaj na tych stronach : http://p.qwas.us/speedtest/ http://p.ziontv.us/speedtest/

anonim
Początkujący
Posts: 167
Joined: 2013-05-17, 10:08

Re: DosugTV

Post by anonim »

Ja testowałem pakiet vip,polskie programy full hd chodzą super.Chyba się zdecyduje na zakup na próbę.

anonim
Początkujący
Posts: 194
Joined: 2013-07-08, 05:59

Re: DosugTV

Post by anonim »

Tak na vipie wszystko śmiga , w pakiecie super u mnie też wszystkie polskie hd działają oprócz zagranicznych hd bo żeby cały pakiet super śmigał trzeba łaczyć się z ich serwerem z prędkością 20mb a ja mam internet w vectra 100mb ale z kijowem łącze się 14 mb i u mnie to nie działa a serwer vip oni mają gdzie indziej bliżej i jest ok . Moge odsprzedać komuś pakiet super tam są wszystkie polskie programy pytałem go mówił ,że będzie działał u kogoś innego używałem go 3 dni zostało jeszcze 28 dni odsprzedam z 19 zł

anonim
Początkujący
Posts: 167
Joined: 2013-05-17, 10:08

Re: DosugTV

Post by anonim »

U mnie w pakiecie super odwrotnie, polskie zacinają a zagraniczne chodzą dobrze.

anonim
Początkujący
Posts: 194
Joined: 2013-07-08, 05:59

Re: DosugTV

Post by anonim »

Bo przed zakupem musicie sprawdzić połączenie z kijowem w pakiecie super jak jest poniżej 20 mb to będzie lipa

anonim
Posts: 1
Joined: 2015-12-13, 17:43

Re: DosugTV

Post by anonim »

Mam kilka pytań odnośnie ten usługi:
1) W zasadzie na czym polega transmisja tych programów, to jest coś jak weeb.tv?
2) Jaka jest cena pakietu Vip na polskie złote?
3) Jak z legalnością oglądania programów w tej usłudze, podobnie jak ze stronami typu weeb.tv?

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Re: DosugTV

Post by anonim »

Mam kilka pytań odnośnie ten usługi:
1) W zasadzie na czym polega transmisja tych programów, to jest coś jak weeb.tv?
2) Jaka jest cena pakietu Vip na polskie złote?
3) Jak z legalnością oglądania programów w tej usłudze, podobnie jak ze stronami typu weeb.tv?
1. Transmisja IPTV na protokóle hls czyli http ktore mozesz odtworzyc na wiekszosci programow simple tv, vlc itd ale tylko na swoim ip.
2. Nie bede tu wyliczal bo kurs sie zmienia ale policz sobie po srednim jak bedziesz chcial kupic to sie dowiesz.
3.Jeśli jest możliwość oglądania za granicą to nie ma co pytać o legalność bo nikt nie wyda licencji na nadawanie za granicą tylu kanałów czyli tak jak na weebtv.

anonim
Początkujący
Posts: 15
Joined: 2014-01-20, 22:31

Re: DosugTV

Post by anonim »

ogólnie jest spoko i to nawet bardzo...
testowałem pakiet super ilość programów ok cena za pakiet tez ok tylko co z tego jak mam internet w VECTRA i mam zmienne IP a do korzystania na pc tablecie czy smart TV przy pakiecie super wymagane jest stale IP
orientuje się ktoś jest możliwość wykupienia w vectra stałego ip ??? i jaki to może być koszt???
z góry dzięki za odpowiedz...

anonim
Początkujący
Posts: 194
Joined: 2013-07-08, 05:59

Re: DosugTV

Post by anonim »

Ja mam vectre i mam stałe ip płace 49 zł za 100mb a jak ci działaja zagraniczne programy hd ?

anonim
Początkujący
Posts: 15
Joined: 2014-01-20, 22:31

Re: DosugTV

Post by anonim »

nie sprawdzałem zagranicznych za bardzo powiem szczerze ale te co przeglądałem to śmigały. Mam Internet 40mb. W jakiej miejscowości masz ta Vectre ze masz stale IP bo ja w wawie mam ich modem cisco i mam ip zmienne... :(

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: DosugTV

Post by anonim »

Można u nich oglądać jednocześnie więcej niż jeden kanał?

Post Reply