Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Weeb.tv konto premium

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
anonim
Posts: 5
Joined: 2013-12-14, 10:15

Post by anonim »

dzisiaj od weeb dostałem pełny pakiet c+ oraz kilka innych interesujących mnie kanałów i dodatkowa premke 4dni. super dzieki za pomoc

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

Kurde chyba ten sposób już nie działa... szkoda, że tak późno go zauważyłem :/ napisałem do nich temat maila: Prośba o reset konta i w temacie Witam proszę o zresetowanie konta login: blalala hasło: blalala pozdrawiam i dostałem taką odpowiedz:

Witam,

ograniczony dostęp do niektórych transmisji może być spowodowany prywatnymi ustawieniami osoby nadającej dany kanał (np. blokada dla posiadaczy nowych kont lub tylko dla Premium) lub ze względu na Państwa lokalizację terytorialną. Proszę stale do nas zaglądać, sytuacja z pewnością się ustabilizuje.

Pozdrawiam,
Chris
Zespół WEEB.tv

Jest sens dalej pisać to samo czy odpuścić? ktoś jakaś porada może?

anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-08-05, 07:23

Post by anonim »

Pisz co raz , u mnie po kilku mailach odblokowali większość kanałów.

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

Marek, też dostawałeś podobne maile? długo musiałeś do nich takie maile pisać żeby odblokowali? Mi odpisali po 1 dniu, ciekawe co będzie teraz, napisze im znów tego samego maila, dopóki nie odblokują trzeba będzie spamować :) no chyba, że ciągle będą pisać to samo...

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

...
Last edited by anonim on 2017-01-04, 00:26, edited 1 time in total.

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

Dziś znów napisalem tego samego maila i dostalem to samo odpowiedz tylko, że ''Jeżeli korespondencja jest prowadzona z e-maila niezarejestrowanego w Serwisie, proszę o podanie adresu e-mail wykorzystanego przy rejestracji'' akurat mój mail na który mam zarejestrowane konto na weebie jest taki sam na który im odpowiadam... dziwne... jakieś pomysły?:P

anonim
Początkujący
Posts: 106
Joined: 2013-06-23, 22:23
Location: Krk

Post by anonim »

ja mam pomysł: mam jedno konto z full kanałami do sprzedania a jak nie to piszcie dalej do nich :-D

anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-08-05, 07:23

Post by anonim »

@Despair Jeśli masz konto na faceboku , to ich tu https://www.facebook.com/weebtv?fref=ts molestuj.

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

Niestety na ich fp nie ma możliwości napisania na priv :/ jedynie co pozostaje to tylko maile...

[ Dodano: 2015-04-09, 20:20 ]
Dostalem wiadomość:
Szanowny Użytkowniku Despair .,

Ten list został wysłany automatycznie ponieważ Twoje zgłoszenie zostało zamknięte.
Identyfikator zamkniętego zgłoszenia: #124484
Temat zamkniętego zgłoszenia: Prośba o reset konta

Mamy nadzieję, że sprawa został zakończona pomyślnie. Jeśli czujesz, że identyfikator tej sprawy nie powinien być zamknięty lub jeśli sprawa nie została wystarczająco rozwiązana, należy odpowiedzieć na ten e-mail.

Pamiętaj, aby podczas komunikowania się z nami nie usuwać z tematu wiadomości identyfikatora zgłoszenia (#124484), gdyż umożliwia to zachowanie ciągłości danej sprawy.

Pozdrawiamy,
Zespół WEEBTV

Teraz pytanie, pisać dalej z tym numerem czy robić ciągle nowe tematy i wysyłać maile? :)

anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

Despair, Wysylaj nowe do skutku. Ja pisalem do nich przez dwa tyg i odblokowali.

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

Ale gdy mi odblokują to napiszą maila przed tym jakiegoś, czy po prostu zaloguje się i nagle będę miał te około 150 kanałów? :)

anonim
Początkujący
Posts: 106
Joined: 2013-06-23, 22:23
Location: Krk

Post by anonim »

Despair wrote:Ale gdy mi odblokują to napiszą maila przed tym jakiegoś, czy po prostu zaloguje się i nagle będę miał te około 150 kanałów? :)
Napiszą coś w stylu że reklamacja została przyjęta i będziesz miał kanały

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

Wy mniej więcej co jaki czas pisaliście nowe tematy z tą prośbą? co dzień? :D bo nie wiem czy sie nie wkurzą jak tak będę im co chwile spamował i w ogóle nie odpiszą... a jak byście mogli to jak mniej więcej wyglądał wasz temat? ja krótko i na temat prosba o reset konta i w temacie login: hasło: i tyle xD u was mniej więcej tak samo to wyglądało czy coś więcej się rozpisywaliście? bo wiem, że za bardzo nie ma co z nimi dyskutować i chyba głównie pytać o konkrety :)

anonim
Początkujący
Posts: 21
Joined: 2014-05-28, 17:04
Location: United States

Post by anonim »

ja pisalem co dzien ,po tygodniu odblokowali ale zadnego emaila niedostalem tylko wlonczylem weeb I kanaly byly, drugie konto odblokowali w ten Sam dzien, ja pisalem ze mnialem kanalow 150
a teraz mam mniej niz 100 prosze o reset konta

anonim
Początkujący
Posts: 18
Joined: 2014-05-04, 16:32

Post by anonim »

O dzięki Borys za dobrą rade :) chętnie zapożyczę trochę Twojego sposobu pisania :) bo po samym napisaniu o reset i podaniu loginu i hasła nic ciekawego nie otrzymuje.. :)

[ Dodano: 2015-04-11, 22:09 ]
Wywalczyłem! +3 dni premium! Borys wielkie dzieki! :) po Twoim tekscie czekałem raptem 10 min! :) dzieki wielkie! jak ktoś będzie też miał z tym problem to tekst wyżej jest najlepszy :) po samej prosbie o reset i napisaniu loginu i hasla u mnie nic nie pomagało, napisałem to co Borys i git! :)

Post Reply