Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Weeb.tv konto premium

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
Post Reply
anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-09, 13:57

Post by anonim »

Czy macie może kanały takie jak Polsat Sport, PS Extra, Canal+ Family i Family 2? Pytam, bo wykupiłem premium i mam około 90 kanałów, ale wyżej wymienionych nie. Jak napisałem do weebtv to odpisali mi, że nie wszystkie kanały są aktualnie dostępne. To prawda, czy po prostu mam je nie odblokowane?

anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-09, 13:57

Post by anonim »

heklind wrote:Nie masz odblokowanych :)

Dzięki, w takim razie będę do nich jeszcze pisał :) A tak na marginesie, to jest szansa, że odblokują czy nie? Konto tam mam od jakiś 3 lat tylko, że premium wykupowałem sporadycznie.

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »

Wątpie, komuś się udało z forum po milionie wiadomości. Możesz też wykupić konto na goldvod, z nimi przynajmniej możesz się dogadać ;)

anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-09, 13:57

Post by anonim »

keyer wrote:Wątpie, komuś się udało z forum po milionie wiadomości. Możesz też wykupić konto na goldvod, z nimi przynajmniej możesz się dogadać ;)

Miałem ostatnio na goldvod i strasznie się zraziłem po tym jak za każdym razem jak chciałem obejrzeć Polsat Sport bądź PS Extra to nie działało, a gdy już działało to strasznie się zawieszała transmisja. Na plus to dostęp do wielkiej bazy filmów i seriali, ale jednak to mnie mało interesuje w przeciwieństwie do sportu.

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2014-09-30, 14:48

Post by anonim »

To może wina Twojego neta bo u mnie na goldvod elegancko wszystko chodzi nawet i Polsat Sport :)

A tak na marginesie na weeb też nie mam Polsatu Sport ehh w kulki sobie lecą :P

anonim
Początkujący
Posts: 17
Joined: 2014-03-03, 11:55

Post by anonim »

Też miałem problem z liczbą kanałów na weeb tv. I znalazłem sposób który u mnie zadziałał. Jeśli kogoś to jeszcze interesuje to proszę pisać.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2014-01-07, 15:37

Post by anonim »

kubek83, te pw to tylko wybrańcom wysyłasz czy jak ?
:-P wysłałem ci pw które odebrałeś i cisza :-P

anonim
Początkujący
Posts: 17
Joined: 2014-03-03, 11:55

Post by anonim »

Mogę napisać to samo co każdemu na PW. Nie wiem czy to działa u wszystkich. Musisz napisać do nich prośbę o reset Twojego konta, napisz jaki login i hasło.Mi odblokowali wszystko po 4 dniach.Wcześniej żaden inny sposób nie był skuteczny.Sam jestem zdziwiony rezultatem.Zaznaczam że nie miałem konta premium w chwili dodania kanałów.

anonim
Posts: 5
Joined: 2014-09-02, 19:22

Post by anonim »

na jaki adres napisałeś ten tech@weeb.tv?

anonim
Początkujący
Posts: 17
Joined: 2014-03-03, 11:55

Post by anonim »

Tak, standardowo.Kiedy pisałem że nie mam wielu kanałów nic to nie dawało, dopiero prośba o reset zadziałała.

anonim
Początkujący
Posts: 21
Joined: 2014-05-28, 17:04
Location: United States

Post by anonim »

Wow wczoraj napisalem I dzisiaj mam 125 kanalow
wczesniej pisalem ze sto razy zeby odblokowali kanaly
ale zawsze ta sama odpowiedz ze zalezy od nadajacego

anonim
Posts: 6
Joined: 2014-01-09, 13:57

Post by anonim »

@UP
A co dokładnie napisałeś? Ja napisałem z prośbą o reset konta, dostałem maila, że przyjęli zgłoszenie i czekam. Mam nadzieję, że mi też odblokują :)

anonim
Początkujący
Posts: 17
Joined: 2014-03-03, 11:55

Post by anonim »

A co miał napisać? To co poradziłem pewnie.Tylko u niego czas oczekiwania był krótki.Ciekawe czy u reszty zadziała.Ale pierwszy pozytywny sygnał już jest.

anonim
Początkujący
Posts: 167
Joined: 2013-05-17, 10:08

Post by anonim »

Napisałem prośbę o reset konta,po 5min mam wszystkie programy, i dostałem kod przedłużający premium o 5 dni.

anonim
Początkujący
Posts: 21
Joined: 2014-05-28, 17:04
Location: United States

Post by anonim »

Jestem w szoku ze zadzialalo zawsze myslalem ze onI nieczytaja email s

Post Reply