Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Poszukuje konta weeb.tv z pełną listą kanałów (stare konto)

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
Post Reply
anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2014-03-21, 11:29

Poszukuje konta weeb.tv z pełną listą kanałów (stare konto)

Post by anonim »

Witam, poszukuje konta do weeb.tv które po wykupieniu premium ma kanały C+ Family i Family 2, na moim niestety ich nie mam... Także jeżeli ktoś posiada takie konto i go nie używa proszę o kontakt tutaj, lub na PW.
Z góry dziękuje, pozdrawiam :)

anonim
Aktywny Użytkownik
Posts: 369
Joined: 2014-01-01, 15:38
Location: Polska
Contact:

Post by anonim »

Mam już dawno założone. Jak chcesz sprawdzić czy będzie dużo kanałów to mogę udostępnić ;-)

anonim
Posts: 1
Joined: 2014-03-13, 00:32

Post by anonim »

jak doladuje na 3 miecha konto to bede mial wiecej kanalow, czy tylko tyle jak przy zalogowaniu sie na konto?

anonim
Początkujący
Posts: 13
Joined: 2014-04-09, 20:02

Post by anonim »

hitman wrote:jak doladuje na 3 miecha konto to bede mial wiecej kanalow, czy tylko tyle jak przy zalogowaniu sie na konto?


Tylko tyle co po zalogowaniu na konto

anonim
Początkujący
Posts: 17
Joined: 2013-07-22, 23:03

Post by anonim »

Czy ktoś mógłby mi również udostępnić na chwile takie konto w celu sprawdzenia dostepnosci kanałów?

anonim
Początkujący
Posts: 112
Joined: 2014-03-02, 18:02

Post by anonim »

na forum jest taki program do sprawdzenia kanalow z weeb tv

anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2014-01-31, 19:16

Post by anonim »

Panowie weeb.tv to porażka, właśnie kupiłem premium na miesiąc żeby zobaczyć jak będzie działał i co? i mam raptem 66 kanałów z czego brakuje tych najciekawszych tj polsat/y, tvn/y, canal+ kilku a co najlepsze mam neta 50mega i nie da się oglądać bo co chwilę buforuje albo rozłącza z serwerem.
Piszę z suportem to mi teraz piszą że to zależy od nadających i ich ustawień dostępu dla kont, lokalizacji, długości konta ALE gdy przed zakupem o to wszystko pytałem czy będę miał to samo co współlokator to stanowczo stwierdzali że tak że nie ważne gdzie i jak długo mam konto, że jeśli jest kanał online to też będę go miał, a tu .... g...o :) Zastanówcie się przed zakupem dwa razy. :p Pozdrawiam.

anonim
Początkujący
Posts: 112
Joined: 2014-03-02, 18:02

Post by anonim »

ja tez zrobilem sobie tam konto, kupilem premke i bylo 75, dluzszy czas nie korzystalem z serwisu, ostatnio zaczalem przegladac czasami i co? mam wszystkie kanaly

moim zdaniem tutaj staz konta odgrywa role

anonim
Początkujący
Posts: 22
Joined: 2014-02-22, 20:32

Post by anonim »

Jezeli macie tak malo kanalow to piszcie smialo do weeba do skutku az nie bedziecie miec all ja tak zrobilem i mi chodza wszystkie

anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2014-03-21, 11:29

Post by anonim »

SzamanHD wrote:Jezeli macie tak malo kanalow to piszcie smialo do weeba do skutku az nie bedziecie miec all ja tak zrobilem i mi chodza wszystkie

Napisałem raz to nie odpisali, napisałem drugi to napisali że nie z ich winy, napisałem trzeci to nie odpisali...
Adios123, czy korzystasz z tego konta? Jeżeli nie, to proszę o kontakt.

anonim
Początkujący
Posts: 10
Joined: 2014-01-31, 19:16

Post by anonim »

farenhide wrote:Napisałem raz to nie odpisali, napisałem drugi to napisali że nie z ich winy, napisałem trzeci to nie odpisali...
Adios123, czy korzystasz z tego konta? Jeżeli nie, to proszę o kontakt.

Witam ponownie, wysłałem meila ze skargą że obiecali co innego a dostałem co innego, odpowiedzi zero ale reakcja była że w ten sam dzień dopuścili mnie to wszystkich ( tak mi się wydaje ) kanałów. Narazie nie jest źle, czasami wywala i to hd to chyba tylko z nazwy jest :) bo z tunera sat jest zdecydowanie lepszy obraz, choć na weebie nie wiem od czego zależy ale czasem też można obejrzeć w dobrej rozdziałce niektóre kanały.

anonim
Bywalec
Posts: 206
Joined: 2013-10-07, 22:18
Contact:

Post by anonim »

flo333, Na weeb max co dostaniesz to 720p - i jest to flash więc zawsze będą spadki jakości. Z satelity 1080p.

anonim
Bywalec
Posts: 275
Joined: 2013-06-09, 22:06
Contact:

Post by anonim »

piotrdvb wrote:Czy ktoś mógłby mi również udostępnić na chwile takie konto w celu sprawdzenia dostepnosci kanałów?


http://stream-recorder.pl/viewtopic.php?t=720

anonim
Początkujący
Posts: 67
Joined: 2014-08-26, 10:11

Post by anonim »

Odkopuje temat, jestem w stanie kupić od kogoś takie konto, jeżeli ktoś takowe posiada proszę PW.

Post Reply