Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

nadal są błędy pod spodem napisałem
Last edited by anonim on 2016-11-20, 13:36, edited 3 times in total.

anonim
Posts: 1
Joined: 2016-11-20, 09:35

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

Noto zrób
Noto przerób
Noto daj mi za darmo narzędzie do zarabiania po $500 msc na ch*jowo napisanej brzydkiej stronie na serwerze w indonezji :D

Ludzie nie wiem czy wiecie, ale skrypt WeebTv KSV jest dosyć dochodowy. Został napisany przez dobrego programistę w innych celach, ktoś był tak uprzejmy że go przerobił a wy na nim zarabiacie i nie potraficie nawet napisać prośby z szacunkiem. I myślicie że już cała ekipa forum na najwyższym alarmie biegnie żeby wam pomóc.

Sam jestem programistą php i podoba mi się pomysł napisania skryptu tak, żeby przedstawiał się jako ich wtyczka do KODI. Nie miałem z tym w prawdzie styczności, ale to nie może być trudne do napisania. Tyle że ten skrypt oryginalny był bardzo ładnie napisany funkcjami więc szkoda go troche porzucać i pisać na szybko coś innego bo być może wystarczy jakąś drobnostke zmienić, gdzieś na stałe wpisać adres do zmiennej, pare linii okomentować itp.

Błąd wynika z wprowadzenia captchy bo raz skrypt daje się uruchomić, sam sprawdzałem. No zabezpieczyli się w końcu musieli.

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

goldvod wrote:Noto zrób
Noto przerób
Noto daj mi za darmo narzędzie do zarabiania po $500 msc na ch*jowo napisanej brzydkiej stronie na serwerze w indonezji :D

Ludzie nie wiem czy wiecie, ale skrypt WeebTv KSV jest dosyć dochodowy. Został napisany przez dobrego programistę w innych celach, ktoś był tak uprzejmy że go przerobił a wy na nim zarabiacie i nie potraficie nawet napisać prośby z szacunkiem. I myślicie że już cała ekipa forum na najwyższym alarmie biegnie żeby wam pomóc.

Sam jestem programistą php i podoba mi się pomysł napisania skryptu tak, żeby przedstawiał się jako ich wtyczka do KODI. Nie miałem z tym w prawdzie styczności, ale to nie może być trudne do napisania. Tyle że ten skrypt oryginalny był bardzo ładnie napisany funkcjami więc szkoda go troche porzucać i pisać na szybko coś innego bo być może wystarczy jakąś drobnostke zmienić, gdzieś na stałe wpisać adres do zmiennej, pare linii okomentować itp.

Błąd wynika z wprowadzenia captchy bo raz skrypt daje się uruchomić, sam sprawdzałem. No zabezpieczyli się w końcu musieli.

Spoko ja cie rozumiem ale nam to jest bardzo potrzebnie dziękuję że napisałeś mamy szacunek do was za pomoc tego scriptu ale problem jest już rozwiązany i dałem po wyżej kod i działa tak jak kiedyś :) wystarczyło pomyśleć i nic nie trzeba moim zdaniem zmieniać poto jesteście abyście nam pomagali mamy do was wielki szacunek bo wy jesteście profesjonalistami zawsze można sie dogadać :D

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

oczywiście ze nie jest bo jak otwieram kanaly np. 4 jakies to 5 nie mogę otworzyć bo już wylacza się jak wpisuje

screen -S CanalSport php s1/WeebTVcanalsport1.php -url http://weeb.tv/channel/csport1

to jest nadal zle mimo ze mam multisesje to i tak wywala 5 kanał który otworze

więc proszę bardzo poprawić te linijki zmodyfikować by poprawnie mogło nadawać 40 kanałów żeby nic nie wywalało dziękuje i czekam na dalsze odpowiedzi co z tym będzie ?

anonim
Posts: 1
Joined: 2016-10-21, 18:09

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

bartosz333 u are retarded ?

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

sargonaxus wrote:bartosz333 u are retarded ?
?

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

czekam na odpowiedzi bo ciągle wywala jak się dodaje kanal to wywala kilka naraz i nie wiadomo dlaczego ???

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

Pisałeś wyżej, że 4 kanały działają dobrze i błąd jest dopiero przy 5... więc może weeb wprowadził w końcu limit połączeń na multisesji do max 4 jednocześnie.

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »

magicv wrote:Pisałeś wyżej, że 4 kanały działają dobrze i błąd jest dopiero przy 5... więc może weeb wprowadził w końcu limit połączeń na multisesji do max 4 jednocześnie.
Tak ale dało się 29 uruchomić bez problemu tylko komenda jest coś nie tak więc napewno trzeba coś poprawić w pliku albo komende Dac inną , i nie wiadomo dlaczego wywala to jest wina php chyba lub pliku weeb ale nie wiem

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Re: problem z nadawaniem kanałów php notice php waring

Post by anonim »


Post Reply