Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Setup VPS Debian 7

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
Post Reply
anonim
Posts: 6
Joined: 2015-10-02, 18:55

Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

Dobrze no to mianowicie właśnie kupiłem sobie VPS I jestem zgubiony. Dałby rade ktoś mi pomóc tutaj albo na priv. A tak ogóle to przydałby sie taki "tutorial" xD :-D

Dzięki,
Kjvnasa

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

kjvnasa wrote:Dobrze no to mianowicie właśnie kupiłem sobie VPS I jestem zgubiony. Dałby rade ktoś mi pomóc tutaj albo na priv. A tak ogóle to przydałby sie taki "tutorial" xD :-D

Dzięki,
Kjvnasa
witam, pod jakie zastosowanie będzie ci potrzebny vps z debianem 7 :) Pozdrawiam ja ci pomogę.

anonim
Posts: 6
Joined: 2015-10-02, 18:55

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

bartosz333 wrote:
witam, pod jakie zastosowanie będzie ci potrzebny vps z debianem 7 :) Pozdrawiam ja ci pomogę.
Mój cel jest abym dał radę nadawać nie live streamy ale pliki video np. test.avi i test2.avi w weeb. Chciałbym połączyć te dwa pliki i nadawać je w "loop" aby szły na okrągło. FFMPEG pod windowsem tak ogólnie umiem obsługiwać ale aby to wszystko zacząć pod Linuksem na vps to nie wiem jak zacząć.

dzieki

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

kjvnasa wrote:
bartosz333 wrote:
witam, pod jakie zastosowanie będzie ci potrzebny vps z debianem 7 :) Pozdrawiam ja ci pomogę.
Mój cel jest abym dał radę nadawać nie live streamy ale pliki video np. test.avi i test2.avi w weeb. Chciałbym połączyć te dwa pliki i nadawać je w "loop" aby szły na okrągło. FFMPEG pod windowsem tak ogólnie umiem obsługiwać ale aby to wszystko zacząć pod Linuksem na vps to nie wiem jak zacząć.

dzieki
chodzi ci o streamy rtmp żeby je dawać na player np delta tv czy dobrze cie zrozumiałem :)?

anonim
Posts: 6
Joined: 2015-10-02, 18:55

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

bartosz333 wrote:
chodzi ci o streamy rtmp żeby je dawać na player np delta tv czy dobrze cie zrozumiałem :)?
Tak dokładnie o to chodzi :)

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

kjvnasa wrote:
bartosz333 wrote:
chodzi ci o streamy rtmp żeby je dawać na player np delta tv czy dobrze cie zrozumiałem :)?
Tak dokładnie o to chodzi :)
ok to w takim razie daj mi na priv dane do logowania do tego vpsa a ja ci wszystko zrobie i potem wyjaśnie co i jak i proszę podaj swoje gg na privie ;)

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

poco ci pliki avi skoro to nie jest pod rtmp tylko to cos innego żeby nadawać poprzez rtmp to trzeba mieć rtmpdump i instalować komendami i folder s1 s2 s3 :) pozdrawiam

anonim
Posts: 6
Joined: 2015-10-02, 18:55

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

Możesz się odezwać na moje gg? Bedzie łatwiej.

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

kjvnasa wrote:Możesz się odezwać na moje gg? Bedzie łatwiej.
podaj od nowa gg :)

anonim
Posts: 6
Joined: 2015-10-02, 18:55

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

Przepraszam ale pewnie złe Ci napisałem. Chodzi ni o to ze chciałbym nadawać na okrągło np te dwa filmy co mam w katalogu folder 3. Proszę odezwij się na gg to bedzie lepiej pogadać. Dzięki wielkie za pomoc.

anonim
Posts: 6
Joined: 2015-10-02, 18:55

Re: Setup VPS Debian 7

Post by anonim »

Gg 13936

Post Reply