Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

vps a weeb

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
Post Reply
anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2015-02-10, 13:50

vps a weeb

Post by anonim »

jakbym kupil vps i na nim ogladalbym sobie weeb to bez zaciec bedzie?

lacze sie z vps i ogladam u siebie na kompie a leci na vps, da sie tak? bez zaciec?

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: vps a weeb

Post by anonim »

CzłowiekSztos wrote:jakbym kupil vps i na nim ogladalbym sobie weeb to bez zaciec bedzie?

lacze sie z vps i ogladam u siebie na kompie a leci na vps, da sie tak? bez zaciec?
tak oczywiśćie że się da z windowsem i byś się łączył z pulpitem zdalnym vps ma łącza 100 mbs upload ja ci mogę zaproponować firmę u kturej kupiłem też dedyka i vpsa bardzo dobra firma.

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2015-02-10, 13:50

Re: vps a weeb

Post by anonim »

bartosz333 wrote:
CzłowiekSztos wrote:jakbym kupil vps i na nim ogladalbym sobie weeb to bez zaciec bedzie?

lacze sie z vps i ogladam u siebie na kompie a leci na vps, da sie tak? bez zaciec?
tak oczywiśćie że się da z windowsem i byś się łączył z pulpitem zdalnym vps ma łącza 100 mbs upload ja ci mogę zaproponować firmę u kturej kupiłem też dedyka i vpsa bardzo dobra firma.
chciałbym przetestować na darmowym vps, znalazłem ale weeb nie mogę odpalić bo nie mam praw, muszę szukać innego :P

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: vps a weeb

Post by anonim »

CzłowiekSztos wrote:
bartosz333 wrote:
CzłowiekSztos wrote:jakbym kupil vps i na nim ogladalbym sobie weeb to bez zaciec bedzie?

lacze sie z vps i ogladam u siebie na kompie a leci na vps, da sie tak? bez zaciec?
tak oczywiśćie że się da z windowsem i byś się łączył z pulpitem zdalnym vps ma łącza 100 mbs upload ja ci mogę zaproponować firmę u kturej kupiłem też dedyka i vpsa bardzo dobra firma.
chciałbym przetestować na darmowym vps, znalazłem ale weeb nie mogę odpalić bo nie mam praw, muszę szukać innego :P
dam ci na priv dane do vpsa i wejdziesz i sb odpalisz firefoxa i na weeb tv :) mam 5 vpsów i 1 dedyka mogę ci pożyczyć za darmo na tyle dni ile ci potrzebny aż do wyczerpania ważności ip i login i hasło do pulpitu zdalnego

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: vps a weeb

Post by anonim »

prosze o zamknięcie tematu dlatego że wszystko już zostało wyjaśnione. Pozdrawiam

Post Reply