Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Weeb w VLC - Skrypt K-S-V - opis by jarek

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2014-09-30, 14:48

Post by anonim »

Chciałem podziękować Airwave za pomoc z VPS teraz to działa :)

anonim
Początkujący
Posts: 107
Joined: 2013-12-30, 19:27

Post by anonim »

W jaki sposób zmodyfikować skrypt, żeby łączył z weebem za pomocą któregoś z virualnych IP, powiedzmy eth0:1 ?

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2014-09-30, 14:48

Post by anonim »

Pliki WeebTV.php i xml skopiowałem do folderu nowo utworzonego użytkownika i o dziwo odpalił się VLC i działa na moim VPS ale podczas ładowania pokazuje się coś takiego co to może być ??

Na SS wycinki z błędem reszta na zielono więc OK, wycinki od góry po wpisaniu numery kanału

Image

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »

tom-asz, Streamuje z błędami - ale sprawdzałeś czy działa czy nie? bo nic o tym nie wspomniałeś ;-)

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2014-09-30, 14:48

Post by anonim »

No działa, ale właśnie dlaczego te błędy ??

Te na czerwono wyżej to zależy jaki kanał ale te na samym dole SS to za każdym razem.

anonim
Początkujący
Posts: 67
Joined: 2014-08-26, 10:11

Post by anonim »

Masz na swoim serwerze nginxa? Czy nadajesz na zewnętrzny serwis?
Jeżeli na zewnętrzny serwis to spróbuj na jakiś inny.

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2014-09-30, 14:48

Post by anonim »

Zmieniałem serwis i dalej to samo a jak nadaje na VPS to też. Lecz to przeszłość zainstalowałem na UBUNTU i jak na razie działa idealnie.

Mam natomiast jeden mały problem bo obojętne czy na Ubuntu czy Debianie przy wpisaniu na screenie komendy na odpalenie K-S-V to widać kanały od 34 a co zrobić aby pokazywały się od 1 ?? jak odpalam przy php WeebTV.php to pokazuje normalnie.

anonim
Początkujący
Posts: 67
Joined: 2014-08-26, 10:11

Post by anonim »

Ja to robie tak, wpisuje wpierw PHP WEEBTV.PHP i wyświetla mi się lista, daje ctrl+c i potem odpalam w screenie i wybieram numerek który wcześniej spojrzałem podczas odpalania bez screena. Lub druga opcja mam zrobione po prostu WeebTVsport WeebTVfamily itp itp. i podczas odpalania nie musze nic wybierać i wpisywać bo odpala mi dany kanał. Jak to zrobić jest w tym temacie.

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2014-09-30, 14:48

Post by anonim »

Airwave no wiem tak robię ale jest to trochę uciążliwe :P no nic dzięki za odpowiedź :)

anonim
Początkujący
Posts: 67
Joined: 2014-08-26, 10:11

Post by anonim »

Nie ma za co :)
Swoją drogą czy ktoś może mi powiedzieć czy można odpalić na jednym serwerze:
3 stramy z konta nr 1
i drugie 3 z konta nr 2
jak zakładam kilka folderów np. s1/s2/s3 a potem na drugie konto s11/s22/s33 to z folderów na drugie konto i tak odpala mi z pierwszego. po drugie czy nie ma przypadkiem banika za takie coś...

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »

Airwave, za 6 to myślę że szanse są niewielkie - za więcej prędzej możesz się spodziewać.

anonim
Początkujący
Posts: 24
Joined: 2014-09-30, 14:48

Post by anonim »

Teraz tak porobili że nawet na jednym PC nie idzie odpalić np: 2 różnych TV bo zaraz pokazuje się że wykryto inną sesję chyba że to tylko tak u mnie. Tak czy siak coś pozmieniali bo kiedyś to na jednym koncie premium można było oglądać na 2 różnych adresach IP i było OK bez kupowania multisesji.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

To kiedys bylo wieki temu pewnie

anonim
Posts: 1
Joined: 2014-10-05, 20:12

Post by anonim »

Witam,
te linki do ffmpeg z 3 strony już chyba wygasły, macie jakieś inne sprawdzone pod debiana 6 squezee?

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »

Pokaż jakie masz dodane repo poleceniem:

Code: Select all

cat /etc/apt/sources.list

i wklej na forum.

Ewentualnie proponuje samemu skompilować

Code: Select all

git clone git://git.libav.org/libav.git
cd libav
./configure
make
make install


Uruchamiamy

Code: Select all

./avconv


Jeżeli nadal będą problemy proszę o kontakt ;-)

Post Reply