Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Czy Weeb.tv rzeczywiście płaci nadawcom?

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
Locked
anonim
Posts: 8
Joined: 2015-04-27, 14:29

Czy Weeb.tv rzeczywiście płaci nadawcom?

Post by anonim »

Jakie macie doświadczenia z tym związane?

Po paru tygodniach nadawania, parę maili z prośbą o wypłatę $ i totalna cisza :)

Apel do agentów z ekipy Weeb.tv o nie wrzucanie propagandy:)

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Nie płacą nawet jeśli dostaniesz konto nadawacy a to rzadkość bo gdy dojdzie do minimalnej kwoty do wypłaty to banują konto.

anonim
Bywalec
Posts: 211
Joined: 2014-05-21, 00:38

Post by anonim »

nie wypłacają konto nadawcy uzbierane 200zł prośba o wypłatę = blokada konta

anonim
Początkujący
Posts: 21
Joined: 2014-05-28, 17:04
Location: United States

Post by anonim »

To ludzie nadaja kanaly zadarmo?

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

No niektorzy maja taka pasje czy hobby to nadaja ale w wiekszosci samo weebtv nadaje. No i mozna sobie sprawdzic czy kanal sie podoba ludzia.

anonim
Posts: 8
Joined: 2015-04-27, 14:29

Post by anonim »

Uzbierałem juz prawie 500zl i na razie dwa maile z prośbą o wypłatę, konto póki co nie zostało zablokowane. Zobaczymy.... ale słabo to widzę...

[ Dodano: 2015-05-05, 08:26 ]
borys76 wrote:To ludzie nadaja kanaly zadarmo?
no wlasnie, czesc kanalow na bank nadaja privy, im tez nie placa?

anonim
Posts: 9
Joined: 2013-07-01, 10:40

Post by anonim »

Też pisałem kilkadziesiąt razy na maila i nic pisałem na fan page to odpisali i do tej pory cisza .

Image

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

Wypłaty są realizowane bardzo nie regularnie i co ważne automatycznie (wymagany minimalny próg 200zł - z tym, że wypłata nie jest realizowana od razu jak tylko złapiecie 200zł) więc nie macie co pisać do nich tylko czekajcie... inaczej się nie dziwcie, że wam konta banują, też bym z miejsca takich marudnych nadawców usuwał.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Tak sie sklada ze weebtv nie wyplaca i olewa nadawcow to nie wiem co tu za propagande siejesz

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

Żadnej propagandy nie sieje i uwierz, że daleko mi do tego. Być może Twoje konto nadawcy zablokowali - nie wiem, nie oceniam.
Stwierdziłem tylko fakt i nie mam zamiaru niczego i nikomu tu udowadniać z wiadomych względów 8-)

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Ja go nie dostalem nawet bo olali to tak jak wiekszosc innych nadajacych a uwierz ze mialem dla nich ciekawa oferte a oni to olali popytałem tez innych nadawcow i maja to samo ze weeb ma olewke na nich.

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

Generalnie nie oceniam ich polityki przyznawania kont nadawców i jeżeli o to chodzi to sam nie wiem czym się kierują nadając je. Jedno jest pewne - nie każdy może liczyć na aktywacje.
Możesz powiedzieć mniej więcej w jakim okresie starałeś się o nadawce?

Co do odpisywania na maile przez nich to fakt - ciężko z tym,
sam się zastanawiam czy moje do nich dochodzą bo już od lutego ani razu nie dostałem zwrotnego ticketu (nie, nie są to maile z płaczem o wypłate :)
Ale to akurat mój najmniejszy problem :mrgreen:

Locked