Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Problem z nadawaniem na weeb.tv

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
Post Reply
anonim
Posts: 3
Joined: 2015-03-18, 16:07

Problem z nadawaniem na weeb.tv

Post by anonim »

Witam wszystkich,
ostatnio zafascynowany stroną weeb.tv sam chciałem zacząć nadawać na niej. Nie będę ukrywał, że jestem kompletnie zielony w tej kwestii. Po przeczytaniu kilku, a wręcz wszystkich wątków na ten temat na forum oraz wypróbowania programów podanych niestety nie udaje mi się. I tu kieruję pytanie na razie jedno:

1. Czy jeśli mam "Informacje konta nadawcy (wersja testowa, start: 23.05.2011)" to mogę nadawać czy muszę najpierw skontaktować się z nimi w celu aktywowania konta nadawcy?

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

Kliknij w Twoje kanały/Utwórz kanał i możesz nadawać.
Żeby nadawać nie potrzebujesz mieć aktywowanego konta nadawcy.

anonim
Posts: 3
Joined: 2015-03-18, 16:07

Post by anonim »

Tak jak wspominałem próbowałem kilka jak nie wszystkich sposobów. Skupiłem się na ffmpeg gdyż wydawał mi się najprostszy ;) Dołączam screeny z tego jak wygląda na weebie to oraz folder bin i to co się dzieje po wybraniu pliku start.bin oraz linijka jaka jest w nim zawarta:

Code: Select all

ffmpeg -i "video.avi" -acodec aac -vcodec libx264 -s 320x240 -preset ultrafast -f flv rtmp://live.weeb.tv/app/7ad1d6
Attachments
weeb2.PNG
weeb.PNG
weeb1.PNG

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

Code: Select all

ffmpeg -i "video.avi" -acodec aac -c:v libx264 -s 320x240 -strict -2 -preset ultrafast -f flv rtmp://live.weeb.tv/app/7ad1d6
Powinno pomóc.

anonim
Posts: 3
Joined: 2015-03-18, 16:07

Post by anonim »

Tak pomogło!! Wszystko działa!

anonim
Posts: 4
Joined: 2015-04-01, 10:46

Post by anonim »

Dla mnie najprosciej to ManyCam + Adobe Flash Media Encoder ;)

tu

Code: Select all

 http://stream-recorder.pl/viewtopic.php?t=1105 
opisalem jak ustawic aby nadawac w sumie dla kamery internetowej ale pod koniec macie jak dodatkowo uzyc ManyCam

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Konrado prosto ale zasobożernie a ffmpeg tak nie pożera bo jest w miare lekki

anonim
Posts: 8
Joined: 2014-12-24, 17:08

Re: Problem z nadawaniem na weeb.tv

Post by anonim »

lordfaart wrote:Witam wszystkich,
ostatnio zafascynowany stroną weeb.tv sam chciałem zacząć nadawać na niej.
Nadawać jest dość prosto, ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś dostał za to jakieś pieniądze.... Ja nie dostałem ani grosza, a trochę kasy nabilem :D.

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

konrado2805 wrote:Dla mnie najprosciej to ManyCam + Adobe Flash Media Encoder ;)

tu

Code: Select all

 http://stream-recorder.pl/viewtopic.php?t=1105 
opisalem jak ustawic aby nadawac w sumie dla kamery internetowej ale pod koniec macie jak dodatkowo uzyc ManyCam
Dokładnie nie każda maszyna to uciągnie :)
Moja aktualna np. nie ma akceleracji 3d i manycam nawet nie zacznie odtwarzać pliku, nie mówię o uruchomieniu AFME hehe :)

anonim
Posts: 4
Joined: 2015-04-01, 10:46

Post by anonim »

Yhy nie wiedzialem ;) u mie ogolnie smiga ale mam problem z jakoscia jak widze inne kanaly w super jakosci ja takiej nie potrafie ustawic, moze pobawie sie tym ffmpgem ale nie wiem jak zaczac heh a na temat many camu i adobe flaha media playera poczytalem tutaj i jakos doszedlem jak streamowac. Moze komus by sie chcialo wszystko od poczatku napisac jak streamowac w ffmpegu bo na razie wiem tyle aby go pobrac i to juz zrobilem i dalej lipa ;) ... ?

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »


anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Post by anonim »

konrado2805, generalnie na tym forum już dosyć dokładnie opisane i na pewno znajdziesz odpowiedzi jak prześledzisz moje posty bo już o to tu pytałem i uzyskałem odpowiedzi na wiele pytań związanych z ffmpeg :)

Post Reply