Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Weeb.tv - punkty za nadawanie

Forum poświęcone serwisowi www.weeb.tv.
Post Reply
anonim
Posts: 1
Joined: 2015-01-15, 08:27

Weeb.tv - punkty za nadawanie

Post by anonim »

Witam,

Czy punkty uzyskane z nadawania kanału można w jakiś sposób wymienić na konto premium na weeb.tv? Jeśli tak to jak to zrobić? A jeśli nie to czemu służą te punkty? Pozdrawiam.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Trzeba miec konto nadawcy a tego sie raczej nie doprosisz u nich bo oni maja nalane na to bo ja juz nie raz prosilem o konto nadawcy i nic a trułem im codziennie żeby dali.

anonim
Posts: 8
Joined: 2014-12-24, 17:08

Post by anonim »

Miszczu wrote:Trzeba miec konto nadawcy a tego sie raczej nie doprosisz u nich bo oni maja nalane na to bo ja juz nie raz prosilem o konto nadawcy i nic a trułem im codziennie żeby dali.


Mnie dali bez problemu i co z tego, jak wiszą mi 2 tysie za nadawanie, ha, ha, ha...

anonim
Posts: 4
Joined: 2015-04-01, 10:46

Post by anonim »

Co wy mowicie po prostu wchodzisz w moje konto->twoje kanaly-> klikasz utworz kanal i gotowe masz kanal, potem jak potraficie dobrze skonfigurowac stream aby nadawac i puscicie to zmieni sie z OFFLINE na NA ZYWO i gotowe :!: :shock:

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Konrado konto nadawcy a nadawanie to zupełnie co innego tu chodziło o wypłacanie kasy z nadawania. Przeczytaj pierw temat zanim napiszesz.

anonim
Posts: 8
Joined: 2014-12-24, 17:08

Post by anonim »

Patrząc na rodzaj aktywności na tym Forum Kolegi konrado2805 mam nieodparte wrażenie, że jest z ekipy weeb.tv.

anonim
Posts: 2
Joined: 2016-02-22, 18:56

Re: Weeb.tv - punkty za nadawanie

Post by anonim »

Ekipa weebtv nie wypłaca kasy także nie ma liczyć że coś się zmieni w tym temacie

anonim
Początkujący
Posts: 22
Joined: 2016-02-18, 17:38

Re: Weeb.tv - punkty za nadawanie

Post by anonim »

Mogliby chociaż dawać kody premium :-).

Post Reply