Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

SimpleTV - WEEB.tv, rozszerzenie

Forum poświęcone dla programu SimpleTV.
anonim
Początkujący
Posts: 136
Joined: 2013-06-16, 15:17
Location: 3-miasto

Post by anonim »

W rtmpdump śmiga wszystko bez problemu :->

anonim
Początkujący
Posts: 167
Joined: 2013-05-17, 10:08

Post by anonim »

evry wrote:a gdzie dostane taka wtyczke?

W tym temacie,pierwsza strona.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

aktualizacja

Post by anonim »

Wtyczka poprawiona. Do ściągnięcia jak zwykle na pierwszej stronie :-) .

Błąd pojawiał się niezależnie od typu posiadanego konta. Spowodowany był tym, że właściciel obu kanałów nie podał ich tytułów w serwisie. Zmieniłem sposób parsowania danych, aby wykluczyć w przyszłości takie błędy.

anonim
Początkujący
Posts: 136
Joined: 2013-06-16, 15:17
Location: 3-miasto

Post by anonim »

OK działa jak zwykle szybka i fachowa pomoc ;-)

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Rocky a mam pytanko co z GoldVod i czy potrafiłbyś stworzyć taki pilocik do simple pod andka cos jak z xbmc?

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

Widzę, że właściciel kanałów dodał tytuły. Pewnie tutaj zagląda :-P .

Miałem zamiar dodać obsługę innych serwisów, ale w czasie w którym planowałem to zrobić dostałem robotę. Stała robota = stały przychód = premium już tak drogo nie wygląda. Nie znaczy to jednak, że nie wrócę do pierwotnych planów.

Mam tylko chiński tablet na Androidzie, który jest tak słaby, że nawet nie wiem gdzie się teraz znajduje ;-) . Pokombinowałbym z aplikacjami do zdalnej obsługi komputera. Może jest jakaś, w której można stworzyć własny layout przycisków i przypisać je do klawiatury na PC.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

No bo własnie coś takiego mi potrzeba a nie chce sie bawić w team viewer i jeszcze widzieć pulpit na fonie co pożera sporo bateri a tylko te przydatne klawisze jak w pilocie

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

No bo własnie coś takiego mi potrzeba a nie chce sie bawić w team viewer i jeszcze widzieć pulpit na fonie co pożera sporo bateri a tylko te przydatne klawisze jak w pilocie

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

Są takie aplikacje, w których masz tylko myszkę, tylko klawiaturę, albo klawiaturę i myszkę. Wśród nich może są takie, które pozwalają wybrać przyciski na klawiaturze, które Cię interesują.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Ostatnio cos czesto jakis gsub problem wyskakuje i dopiero kanal za drugim czy trzecim razem zaskakuje wczesniej dobrze dzialalo a teraz cos tak nie bardzo a nic nie zmienialem.

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

Ja z tym bardzo rzadko się spotykam, a jeśli już w ogóle coś takiego widzę to ma to związek z wyłączeniem serwera (przerwa techniczna). Dodałem do listy "do zrobienia" - weryfikację stanu serwera :-) .

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Tylko ze serwer dziala jak jest ten blad

anonim
Początkujący
Posts: 99
Joined: 2013-10-06, 13:49
Location: Wrocław

Post by anonim »

Dzieje się tak na wszystkich kanałach czy na konkretnych? Pomyślę nad mechanizmem tworzenia logów, by na przyszłość można było w łatwy sposób określić z czym jest problem.

anonim
Weteran
Posts: 932
Joined: 2013-09-04, 17:49

Post by anonim »

Na każdym raczej

anonim
Początkujący
Posts: 71
Joined: 2014-01-07, 17:11

Re: SimpleTV - WEEB.tv, rozszerzenie

Post by anonim »

SimpeTV i ta wtyczka to chyba jedyny rozwiązanie dzięki któremu mam możliwość przełączania kanałów za pomocą przycisków numerycznych pilota. :) Niestety rozszerzenie z najnowszą wersją SimpleTV tj. 0.4.8 b9 (vlc 2.2.1/2.2.0/2.1.5/2.0.8) nie współpracuje. :( Trzeba wrócić do wersji 0.4.8 b8 (vlc 2.1.5).

Jak u Was działa przełączanie kanałów? Bo u mnie strasznie wolno - powyżej 10 sekund...

Post Reply