Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Pobieranie, nagrywanie, kopiowanie, transkodowanie strumienia audio/wideo.
anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

otwieram 2 wątek dlatego że tamten pierwszy wątek został zablokowany bez powodu nie otrzymałem żadnej pomocy poziom tego forum jest na niskim poziomie użytkownicy też są na niskim poziomie nie potrafią normalnie pomóc to jest nie normalne?

ps. poto jest forum bym otrzymał dyskretnej odpowiedzi na pytania jakie zadałem a tymczasem tracę swój czas i utrudniacie sprawę po prostu masakra, macie pomagać użytkownikom a nie utrudniać sprawę pisać jakieś głupoty i brednie to w niczym nie pomaga tylko utrudnia wszystko :!:

mam nadzieje że zostanę normalnie potraktowany, nikogo nie uraziłem tymi słowami współpracujcie ze mną a nie utrudniacie komplikacje...

anonim
Początkujący
Posts: 73
Joined: 2014-03-10, 17:22

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

weź się ogarnij i poczytaj na forum 90% jest reszty jak się nie domyślisz to wtedy pytaj a nie za rączkę jak do przedszkola

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

kmfstec wrote:weź się ogarnij i poczytaj na forum 90% jest reszty jak się nie domyślisz to wtedy pytaj a nie za rączkę jak do przedszkola
daj mi link gdzie to mogę znaleźć ?

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

ostatni raz pisze proszę o pomoc

anonim
Bywalec
Posts: 211
Joined: 2014-05-21, 00:38

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

ostatni raz ci pisze że wszystko jest opisane na forum.

anonim
Posts: 5
Joined: 2016-08-16, 11:21

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

Nie jest :) ja też szukałem a kolega prosi tylko o pomoc ja też


podrawiam

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

wow, teraz nagle "prosicie" o pomoc, a na pw to mnie bluzgałeś... nieźli jesteście obaj

anonim
Posts: 5
Joined: 2016-08-16, 11:21

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

Ty też niezły jesteś nie powiem więc się odczep

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

Niech no sobie przypomnę kto tu pierwszy od tak znikąd i z jakim tonem napisał do kogo pw, hmm...
a już pamiętam - ty do mnie.
EOT

anonim
Posts: 5
Joined: 2016-08-16, 11:21

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

Pierwszy napisałem ale zacząłeś pierwszy dobrze wiesz pyzatym prawdę ci napisałem na pw jeśli nie umiesz pomoc w tym temacie yoy to nie pisz tu .

anonim
Posts: 5
Joined: 2016-08-16, 11:21

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

Poza tym po co tu piszesz skoro prywatne sprawy są inne a ten temat jest do pomocy yoy

anonim
Bywalec
Posts: 211
Joined: 2014-05-21, 00:38

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

yoy.tv jest dostępne na forum musicie trochę pomóc innym ludziom aby dostać dostęp nie ma nic za darmo.

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

Len1o wrote:yoy.tv jest dostępne na forum musicie trochę pomóc innym ludziom aby dostać dostęp nie ma nic za darmo.
znalazłem sam ale ten kod rtmp co dałeś nie działa

rtmpdump -r "rtmp://94.242.228.182/yoy" -y "272" -W "http://yoy.tv/playerv2.swf" -p "http://yoy.tv" -f "WIN 18,0,0,209" --live -o- | ffmpeg -i - -vcodec copy -acodec copy -f flv "rtmp_out"


daj nam cały kod bo wyskakują błędy

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

Po ostatnim temacie tutaj - https://stream-recorder.pl/viewtopic.php?f=1&t=1544 - dziwię się, że ten temat jeszcze nie został zamknięty:
bartosz333 wrote:...poziom tego forum jest na niskim poziomie użytkownicy też są na niskim poziomie nie potrafią normalnie pomóc...
...tracę swój czas i utrudniacie sprawę po prostu masakra, macie pomagać użytkownikom a nie utrudniać sprawę pisać jakieś głupoty i brednie to w niczym nie pomaga tylko utrudnia wszystko

...nikogo nie uraziłem tymi słowami współpracujcie ze mną a nie utrudniacie komplikacje...

...pomożesz mi albo dowidzenia bo widzę że gówno się znasz i nic nie wiesz o nadawaniu...

...daj mi...
Co do @luk11 dobrze wiesz, że na pw sam wyskoczyłeś do mnie z "twarzą" bluzgając mnie od tak bo miałeś takie widzimisię - czego do tej pory nie mogę zrozumieć poco?
I nie prywatne wiadomości nie są "inne", niech każdy wie jaką kulturą się wykazałeś w stosunku do innego użytkownika tego forum - a ewidentnie jesteś związany z użytkownikiem @bartosz333, który też nie popisał się w dwóch ostatnich tematach kulturą, o ile to nie jest ta sama osoba na dwóch kontach.

Chcieliście pomocy? To trzeba było się zachowywać w porządku w stosunku do innych tutaj, a nie najpierw odgrażanie się a później żebranie o pomoc i próbowanie się wybielić przed innymi. :lol:

anonim
Początkujący
Posts: 98
Joined: 2015-08-13, 16:38

Re: nadawanie yoy tv proszę o pomoc.

Post by anonim »

magicv wrote:Po ostatnim temacie tutaj - https://stream-recorder.pl/viewtopic.php?f=1&t=1544 - dziwię się, że ten temat jeszcze nie został zamknięty:
bartosz333 wrote:...poziom tego forum jest na niskim poziomie użytkownicy też są na niskim poziomie nie potrafią normalnie pomóc...
...tracę swój czas i utrudniacie sprawę po prostu masakra, macie pomagać użytkownikom a nie utrudniać sprawę pisać jakieś głupoty i brednie to w niczym nie pomaga tylko utrudnia wszystko

...nikogo nie uraziłem tymi słowami współpracujcie ze mną a nie utrudniacie komplikacje...

...pomożesz mi albo dowidzenia bo widzę że gówno się znasz i nic nie wiesz o nadawaniu...

...daj mi...
Co do @luk11 dobrze wiesz, że na pw sam wyskoczyłeś do mnie z "twarzą" bluzgając mnie od tak bo miałeś takie widzimisię - czego do tej pory nie mogę zrozumieć poco?
I nie prywatne wiadomości nie są "inne", niech każdy wie jaką kulturą się wykazałeś w stosunku do innego użytkownika tego forum - a ewidentnie jesteś związany z użytkownikiem @bartosz333, który też nie popisał się w dwóch ostatnich tematach kulturą, o ile to nie jest ta sama osoba na dwóch kontach.

Chcieliście pomocy? To trzeba było się zachowywać w porządku w stosunku do innych tutaj, a nie najpierw odgrażanie się a później żebranie o pomoc i próbowanie się wybielić przed innymi. :lol:
ty się odczep od luk11, bo oberwiesz od nas chcesz sobie biedy narobić ?

Locked