Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

stream (twitch)

Pobieranie, nagrywanie, kopiowanie, transkodowanie strumienia audio/wideo.
Post Reply
anonim
Posts: 1
Joined: 2016-02-06, 19:09

stream (twitch)

Post by anonim »

Witam .
Poszukuje kogos kto sie dobrze zna na ustawieniach sprzetu i oprogramowania <xspli,obs> i powie jak ustawic ewentualnie wymienic sprzet.
Sprzet ktory uzywam do streamu to :
i7 ,gtx980 , ,32gb ramu ,internet : i tu wlasnie sam w to nie wierze majac lacze 80/40 upload ustawiajac bitrate powyzej 1000 zaczyna sie problem .

Problem moj polega na tym ze streamując (twitch) mam zaciecia strumienia na podgladzie(np. iPhon czy tablet)ustawiajac bitrate powyzej 1000 kbps. (laptop i stacjonarny strumien jest OK i nic nie zacina ustawiajac nawet 3000kbps) . Do 1000 kbps chodzi w miare dobrze ale jakos OBRAZU jest beznadziejna.
Obczytalem sie mase poradnikow ,stosowalem juz chyba wszystkie mozliwe ustawienia i nie wiem gdzie szukac przyczyny tego .Jesli ktos sie dobrze zna lub zna nawet jakas firme z okolic Czestochowy ktora sie zajmuje tymi sprawami prosze o INFO ...

Zastanawia mnie dlaczego podglad mojego streamu na Stacjonarnym i laptopie chodzi bardzo dobrze a podglad na iphonie czy tablecie zacina moj stream przy czym inne streamy na tych samych urzadzeniach i internecie (iphon ,tablet) chodza dobrze.Oczywiscie widzowie tez narzekaja jak przekrocze magiczna liczbe 1000kbps i poprawie jakos zaraz dostaje info ze zacina widzą ogladajacym stream.

Jak ktos zna jakas firme ktora sie zajmuje konfiguracja sprzetu do streamu z Slaska lub sam sie dobrze zna i pomorze w tej sprawie (oczywiscie nie za darmo jesli problem zostanie naprawiony ) to prosze o info

Wiecej szczegolow tego wszystkiego moge podac na TS lub tel......
Pozdrawiam

anonim
Początkujący
Posts: 100
Joined: 2015-01-09, 21:42

Re: stream (twitch)

Post by anonim »

Jak masz grę ustawioną na max detali to może komp/karta nie wyrabia z obrabianiem strumienia wideo. Podaj adres streama, bo może to tylko twoi oglądający mają za słabe łącza.

Ustawienia, Zaawansowane, Obraz, Preset x264 na veryfast, Profil enkodera high masz?

Post Reply