Zanonimizowana wersja forum tylko do odczytu

Jak zapisać film

Pobieranie, nagrywanie, kopiowanie, transkodowanie strumienia audio/wideo.
Post Reply
anonim
Posts: 3
Joined: 2015-03-19, 21:46

Jak zapisać film

Post by anonim »

Próbuję zapisać (przechwycić) film odtwarzany we wtyczce Flash swojej przeglądarki.
I nie mogę tego przeskoczyć. Próbowałem już z odczytem Temp, z aplikacją RTMPDumpHelper i nic. Aż mi się nie chce wierzyć, że nie można tego zrobić. Podaję linka

do przykładowego filmu - bo nie o ten mnie chodzi:

I jakby co stronęprzykładowy film

link z filmem, który otwiera samą wtyczkę na zakładce, do obejrzenia.
Film na flashu

UWAGA: w dolnej części okna wyświetli się napis po rosyjsku - "pomiń reklamę", jak się zrobi niebieski, trzeba w niego kliknąć.
I jeszcze jedna niedogodność - strona otwiera dodatkową zakładkę z....reklamą.

Przy czym nie wiem czy ten dolny link będzie dłużej działał, bo mam wrażenie, że są one zmieniane jakimiś tokenami. Mogę się mylić, mam małą wiedzę na ten temat.

P.S.1 jest to serwis rosyjski z filmami tylko w HD, w mp4-kach. Ja kolekcjonuję filmy, więc "zbieram" z różnych miejsc z lektorem PL (99% w podłej rozdzielczości), robię przekładkę audio na ten po rusku i mam super, bo w HD.

P.S2. Jestem tu pierwszy raz, nie znam "zwyczajów" więc jakby co proszę pouczyć ale nie czepiać się.

Będę wdzięczny za jakieś sugestie
pozdrawiam picadoor

anonim
Początkujący
Posts: 84
Joined: 2013-07-30, 19:01

Post by anonim »

Code: Select all

http://moonwalk.cc/video/3dde755e2129d6ad7dddaa911f3967f9/index.m3u8

Code: Select all

http://edge03.ivs.moonwalk.cc/vod/drive4/boeviki/p6b/National.Treasure.Duology.720p.BluRay.ac3.x264-HqF/National.Treasure.2004.mp4/tracks-2,4/index.m3u8
Wszystko wygrzebane wiresharkiem ;)

Jeszcze tutaj, ale trzeba z pobierać ze sesją albo z jakimś ciasteczkiem, bo wyskakuje błąd 403.

Code: Select all

http://moonwalk.cc/video/3dde755e2129d6ad7dddaa911f3967f9/manifest.f4m

anonim
Posts: 3
Joined: 2015-03-19, 21:46

Post by anonim »

Ttttttaaaaa...... dzięki
Tylko ........co ja mogę z tym dalej zrobić? Sorry, nie jestem aż tak biegły, cóż nie można wiedzieć wszystkiego. Więc? Gdybyś coś podpowiedział, byłoby o wiele lepiej. A jeśli nie chcesz tu na forum, to może na skrzyneczkę: picadoor@onet.eu?

dzięki z góry

anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-02-20, 21:51

Post by anonim »

keyer
Mozesz napisac maly poradnik jak znalazles ten strumien ?
Robie na podstawie poradnikow z YT ale nic nie widze ....
Mam wspomniany program biblioteke WinPcap i mimo tego nie widze linku ...

anonim
Weteran
Posts: 826
Joined: 2013-05-04, 15:44

Post by anonim »

picadoor, ta wtyczka do firefox'a powinna zadziałać, sprawdzałeś ?

Code: Select all

http://stream-recorder.pl/viewtopic.php?t=9

anonim
Posts: 3
Joined: 2015-03-19, 21:46

Wtyczka DownloadHelper

Post by anonim »

Witam
Sorry, ale to odpada. Owszem z niektórych stronek można co nieco ale nie w tej sytuacji. Serwery są zabezpieczone specjalnymi tokenami. Plik wysyłany jest z przerwami (różnymi) w kawałkach. Więc przy kilku Gb musisz mieć kilkaset, może kilka tysięcy fragmentów i je scalić we właściwy sposób. To jedno.
Drugie to jak na razie wszyscy wytwórcy oprogramowania chyba są pod presją wydawców medialnych, bo każda kolejna wersja czegoś NIE ROBI.
Ostatnia wersja DownloadHelper jest tak cwanie zmodyfikowana, że reaguje zaledwie na kilka narzuconych rozdzielczości i formatów. I nie ma możliwości zmiany ustawień.
Rozdzielczości są dla oryginałów, a to oznacza, że większość "błąkająca się" w sieci, która ma zmienione rozdzielczości czy zmieniony format pliku itd nie pójdzie!!!!!!KAPUT!
Natomiast krótkie pliczki (np:reklama czy jakieś informacje) bierze. Całe szczęście, że mam na składzie pliki starszych wersji - wszystkiego, one działają.


pozdro

anonim
Początkujący
Posts: 14
Joined: 2014-02-20, 21:51

Post by anonim »

Panowie nikt nie napisze ? Wiem, ze to jakos przez ffpeg mozna pobrac, ale nie nzma sie dobrze na tym programie.

Post Reply